dnes
Pondělí - obcasny-dest
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražský život

Rašínovo nábřeží se stane cyklistickou a zábavní zónou

Již o tomto víkendu 12. a 13. dubna se pražská náplavka Rašínova nábřeží promění v cyklistický festival Město na kole. Tato dvoudenní akce se na pražském nábřeží koná již potřetí a těší se značné oblibě veřejnosti.

Prostor bude pomyslně rozdělený do několika tematických zón. Ve vystavovatelské části si návštěvnici mohou nechat seřídit kola, nebo se podívat na nové typy kol, cyklistických doplňků a dalšího příslušenství.

Sportovní zóna s originální slopestylovou dráhou bude určená pro odvážnější návštěvníky a sportovce. Dětská zóna bude zasvěcená bezpečnostní výchově nejmladších cyklistů. Součástí areálu budou občerstvovací stánky nebo stanoviště zdravotnických preventivních programů a charitativních organizací.

Nejrozsáhlejší část prostoru zaplní vystavovatelské stánky. Naši partneři nabídnou návštěvníkům Města na kole úplně vše, co si cyklistický fanoušek může přát. K vidění a vyzkoušení budou elektrokola, jednokola, lehkokola, kola skládací, špičkové modely kol závodních, ale i elegantní kola pro dámy, různé druhy dětských kol a vybavení pro rodinné výlety s dětmi.


Další články
Nahoru