dnes
Středa - zatazeno
29°C
zítra
Čtvrtek - bourky
27°C
pozítří
Pátek - zatazeno
22°C
Ráno hořela další chata
Foto: HZS hl. m. Prahy / Milan Pacík

Ráno hořela další chata

Dnes v 7:57 hodin vyjely jednotky hasičů ze Satalic a Holešovic do ulice Nad Klíčovem ve Vysočanech, kde hořela zahradní chata o rozměrech 6×6 metrů.

Chata byla plamenným hořením zasažena ve vnitřní části. Hasiči pracovali v dýchací technice a dostali požár pod kontrolu v 08:39 hodin.

Následovalo rozebírání ohořelých částí chaty a dohašování skrytých ohnisek požáru.

Vyšetřovatel na místě zjistil, že chata byla v devastovaném stavu a škoda tak požárem nevznikla, příčina požáru se vyšetřuje.  


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru