dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Ranní jóga: Rozproudí vaši energii
Ranní jógu můžete cvičit v Domu jógy Anděl. Foto: dum-jogy.cz

Ranní jóga: Rozproudí vaši energii

I když nebývá snadné najít si v ranních hodinách čas na cvičení a není mnohdy lehké ani překonat svou lenost, právě v tento čas nám tělesný pohyb přináší nejvíce benefitů.

Ranní lekce různého cvičení je vhodné zařadit do našich všedních dnů zejména proto, že od 4 hodin ranních do 12 hodin poledních probíhá v našem těle detoxikace, zbavujeme se škodlivých látek a regenerujeme se.

V tuto dobu je doporučována pouze lehká strava, abychom organizmus příliš nezatěžovali náročným trávením, a dále rozproudit energii, což nám pomáhá odplavit nečistoty a připravit tělo i mysl na hektický pracovní den.

Celý den po cvičení prožijete ve výborné kondici a navíc získáte nejdůležitější prvek omlazení – hned po ránu skvělou náladu, kterou budete vyzařovat do okolí.

Ranní jógu můžete cvičit v Domu jógy Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5 – Smíchov,

Telefon recepce: 608 636 877608 636 877, E-mail recepce: andel@dum-jogy.cz.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru