Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Ráj hraček, zábavu i vzdělávání pro děti nabídne veletrh FOR KIDS
Veletrh hraček, her a potřeb pro děti se koná 20. až 22. října. Foto: FOR KIDS

Ráj hraček, zábavu i vzdělávání pro děti nabídne veletrh FOR KIDS

Veletrh hraček, her a potřeb pro děti FOR KIDS bude letos výjimečný nejen svým nabízeným sortimentem, ale také širokou nabídkou zážitků pro děti i rodiče, zaměřením na rozvoj a vzdělávání nejmenších a velkou porcí zábavy. Oblíbená akce se koná 20. až 22. října v letňanském výstavním areálu PVA EXPO PRAHA. 

Veletrh FOR KIDS tradičně nabízí nejnovější kolekce hraček, her a potřeb pro děti i nastávající maminky od renomovaných tuzemských i zahraničních firem. Nechybí inspirace na vánoční dárky pro celou rodinu ani produkty pro milovníky stolních her všech věkových kategorií a náročností. Ročník 2023 bude výjimečný svou pestrostí, a to nejen skladbou zúčastněných značek, ale i interaktivními expozicemi, zajímavými hosty a programem.

Unikátní vědecká show
Poprvé v historii veletrhu se v Letňanech představí se svou unikátní vědeckou show iQLANDIA, která do chystaného programu plného bláznivých pokusů z fyziky a chemie za doprovodu ohně a kouře zapojí i diváky. Premiérově se zúčastní také oblíbení Dva tátové, expozice ZOO Praha či Mobilní planetárium. Po letech se do Letňan navrací značka LEGO, která pro návštěvníky připraví velkou hernu plnou fantastických kostiček. 

Soutěže i tipy na dárky
Kromě zajímavých produktů, novinek ze světa hraček a potřeb pro děti i nastávající maminky bude v PVA EXPO PRAHA připraven atraktivní doprovodný program. Proběhne první ročník soutěže výtvarníků, designérů a návrhářů značek s názvem DESIGN SPRÁVNÉ HRAČKY. Pro české firmy, které se věnují výrobě nebo prodeji hraček, bude uspořádána událost JARMARK HRAČEK. Během veletrhu bude také možné prohlédnout si exponáty nominované v soutěži SPRÁVNÁ HRAČKA pořádané Sdružením pro hračku a hru ve spolupráci s Vyšší odbornou školou uměleckoprůmyslovou a Střední uměleckoprůmyslovou školou Praha 3. Představeny budou mimo jiné atraktivní designové postýlky, smyslové boxy, kreativní sady, výukové karty, zdravé potraviny pro celou rodinu a řada dalších zajímavostí. Více na www.forkids.cz. Souběžně s veletrhem FOR KIDS se budou konat také kosmetický veletrh FOR BEAUTY a festival interaktivní zábavy a videoher FOR GAMES. Veletržní produkty je možné nakupovat nejen během konání akcí, ale také po celý rok na www.shopex.cz, kde nechybí pravidelné slevy, akce či speciální nabídky. 

Charita i známé tváře
V sobotu 21. října přijde na celý den podpořit dobrou věc do Letňan televizní moderátorka Kristina Kloubková, která se stane dobrovolnou pomocnicí na stánku charitativního projektu Klokart. Představí návštěvníkům novou kolekci značky a dojde i na její autogramiádu. Hvězdnou návštěvu během veletrhu bude mít i expozice Linteo Baby, kam zavítá na setkání s návštěvníky zpěvačka Monika Bagárová.Autor: Alo

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Možnosti sociálních služeb i rady odborníků nabídl Den zdraví a Veletrh sociálních služeb

20. června 2024 v 07:52

Ve středu 19. června proběhl v Praze 13 na Slunečním náměstí již 9. ročník Dne zdraví a zároveň také Veletrh sociálních služeb. Na travnaté ploše před radnicí byly k dispozici desítky stánků, které návštěvníkům nabídly pestré informace ze světa zdraví, prevence a sociálních...

Dny prevence v DBK se zaměřily na prevenci rakoviny prostaty

16. června 2024 ve 20:54

Ve středu a ve čtvrtek odpoledne se v OC DBK Budějovická konaly Dny prevence, které byly zaměřeny na prevenci rakoviny prostaty.

Dovolená podle gusta NobodyListena? Miluju bordel a smrad, říká s humorem

15. června 2024 v 11:49

DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete...

Praha 13 zve na Den zdraví na Slunečním náměstí

14. června 2024 v 07:07

Praha 13 zve na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu – Den zdraví, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví a prevence proti nemocem. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny.

Další články
Nahoru