dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražský sport

Radotínský Cykloden zakončí letní cyklistickou sezónu

Vodáci mají zamykání řek, koňáci Hubertovu jízdu, cyklisté nově radotínský Cykloden, který se koná v neděli 11. září v Radotíně. Zdarma se mohou zúčastnit všichni cyklisté a přátelé cyklistiky libovolného věku i úrovně ježdění.

Radotínský Cykloden nabízí bohatý program, jehož vrcholem budou dvě společné vyjížďky na předem připravené trasy a pod vedením jezdců z týmu pořadatele.

Jedna vyjížďka bude terénní, určená pro horská kola, druhá silniční. Obě trasy vedou krásnou krajinou kolem řeky Berounky, tempo jízdy se přizpůsobuje účastníkům, počítá se, že obě trasy nabídnou možnost prodloužení pro ty, kterým kratší varianta nebude stačit.

radotivsky-cykloden-nahled

Délka vyjížděk by však neměla přesáhnout 2,5 hodiny. Dalším silným lákadlem Cyklodnu je možnost otestovat nové modely kol pro příští sezónu (aktuálně tedy kola pro rok 2017), k dispozici bude několik desítek kol, také testování bude bezplatné.

Rovněž bude možné nechat si od profesionálního fittera poradit s nastavením správného posedu na kole v rámci systému Specialized BG FIT a k dispozici budou také servisní technici, kteří zodpovědí dotazy účastníků ohledně seřízení kola, případně s drobnými úkony rovnou pomohou.

Cykloden zakončí neformální večerní posezení s grilem.

Cykloden pořádá specializovaná cyklistická a lyžařská prodejna Ski a Bike Centrum Radotín a má ambici stát se tradiční rozlučkou s letní cyklistickou sezónou.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru