dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražský život

Radotínské babí léto láká i na hitovky Yvetty Simonové a Zorky Kohoutové

Městská část Praha 16 všechny srdečně zve na sobotní akce věnované celé rodině, které pořádá již tuto sobotu 4. října odpoledne.

Akce Radotínské babí léto, která se koná před radnicí na náměstí sv. Petra a Pavla, spojí hudbu a divadlo. U pódia si zavzpomínáte a třeba i zazpíváte notoricky známé písničky Yvetty Simonové, Zorky Kohoutové a dalších nebo můžete sledovat pohádku pro děti v divadelním stanu.

Pokud budete chtít vyrazit až večer, čeká vás vtipná, i když „nevkusně interaktivní“ komedie ze zubařského prostředí Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka v podání kladenského divadla V.A.D. v KS U Koruny.   

A když stále nebudete mít kultury a akcí tuto sobotu dost, můžete po představení sejít o patro níže na Klubovou scénu Milana Peroutky, kde bude zpívat a hrát veselá formace Fotr a Kolektiv (FAK) a k dostání bude dobré vínko.

Na dětském dopravním hřišti u radotinské ZŠ se koná v sobotu od 13:30 do 17 hodin dopravně bezpečnpostní akce pro děti a mládež s bohatým doprovodným program a soutěžemi o ceny.


Další články
Nahoru