Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - snih 0°C
Středa 29. 11. 2023
Svátek má Zina
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Radnice vyčlenila tělocvičnu pro ubytování uprchlíků, připraven je i dětský koutek

Praha 11 vyčlenila tělocvičnu v ZŠ Campanus pro ubytování uprchlíků z Ukrajiny. Na přípravu prostor měla radnice několik hodin a ve velmi krátkém čase se povedlo zajistit lůžka, pokrývky, asistenční služby pro ubytované, hygienické potřeby, potraviny a obědy.

Připraven je dětský koutek a dvě postýlky pro miminka, zajištěna bude i tlumočnice. Tělocvična má vlastní sociální zařízení i samostatný vstup.

Dnes se po jarních prázdninách vrátily děti do školy. Její provoz nebude ubytováním lidí utíkajících před válkou nijak narušen, informovala jedenáctá městská část.

telocvicka-uprchlici-p11

Foto: Praha 11
Autor: Alo

Do stávky se zapojily dvě třetiny pražských škol

27. listopadu 2023 ve 23:01

I když se velká část základních škol v hlavním městě v pondělí kvůli stávce žákům neotevřela, v některých zůstala výuka v nějaké podobě zachována. V ZŠ Květnového vítězství na Jižním Městě se standardně učilo, ale nefungovala školní jídelna a odpadla odpolední výuka,...

Odbory v Národním muzeu jdou do stávky

27. listopadu 2023 ve 12:07

Základní odborová organizace Odborového svazu pracovníků kultury a ochrany přírody v Národním muzeu vyhlašuje na pondělí 27. listopadu hodinovou výstražnou stávku od 12:20 do 13:20 hodin.  

Praha 1 nechá upravit průjezd Polikliniky Palackého

26. listopadu 2023 v 09:57

Na úterním jednání Rady MČ Praha 1 byla schválena zakázka na projektovou dokumentaci ke stavebním úpravám průjezdu Polikliniky Palackého.

Další články
Nahoru