dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražská politika

Radnice Prahy 6: Naši občané nejsou debilové, ale ty průtahy debilní jsou

Radnice Prahy 6 rozeslala do médií prohlášení s názvem „Praha 6: ´Debilní´je, že tunel Blanka není stále otevřený. Expresivním jazykem narážela pravděpodobně na vyjádření pražské primátorky, která na začátku týdny na otázku TV Nova, kdo navrhoval projekt Blanky, odpověděla, že „asi nějaký debil“.

„Prahy 6 nyní čelí dotazům občanů, kteří jsou rozčíleni z nejnovějších informací ohledně tunelu Blanka a s výrokem pražské primátorky souhlasí. Pokud stále není jasný termín, kdy se má nejdelší tunel v ČR a nejdelší městský tunel v Evropě otevřít, považujeme to za neuvěřitelné selhání a žádáme, aby byl jasně určen a pojmenován ten, kdo je za situaci odpovědný,“ uvedla radnice Prahy 6.

„Slibů kolem tunelu Blanka již bylo dost, nyní žádáme o sdělení jasného termínu, kdy se tunel otevře a hlavně jaké dopady bude mít jeho otevření na území a obyvatele Prahy 6. Intelektuální schopnosti jedince, který je kvůli mentální retardaci označován jako debil, jsou na úrovni asi desetiletého až dvanáctiletého dítěte, to rozhodně ale neplatí o občanech Prahy 6, kteří jsou právem rozzlobení a čekají jasné vysvětlení,“ dodala Praha 6.


Další články
Nahoru