dnes
Pátek - polojasno
1°C
zítra
Sobota - zatazeno
0°C
pozítří
Neděle - skorojasno
0°C
Pražská doprava

Radnice Prahy 5 nechá vytvořit studie na dva parkovací domy

Radnice páté městské části zadala ke zpracování technické studie na parkovací dům P+R na Plzeňské ulici, namístě původního odtahového parkoviště hl. m. Prahy, a na parkovací dům na Barrandově, při ulici Lipského.

„Barrandovský parkovací dům není plánován jako P+R, sloužit by měl převážně místním obyvatelům,“ říká radní Tomáš Homola (DJK). Obě místa byla vytipována studií, kterou si městská část nechala zpracovat v loňském roce.

Technické studie, které budou řešit například půdorysné a architektonické řešení, napojení na sítě, situaci staveb či propočet investičních nákladů, by měly být hotové zhruba během následujícího čtvrt roku.

„Na základě studií rozhodneme o dalších krocích, například o zadání projektové dokumentace či o podání žádosti na dotaci,“ dodává radní Homola.


Neděle: Změna trasy a zastávek pro linku číslo 102

Včera v 08:48

Z důvodu konání společenské akce Starobohnické vánoční těšení dojde v neděli 16. prosince k dočasné změně trasy a zastávek pro linku číslo 102. Opatření platí pouze pro spoje zajíždějící do zastávky Staré Bohnice.

Praha 6: Vánoční režim pro parkování

12. prosince 2018 ve 12:40

Víkendy 22. – 23. prosince a 29. – 30. prosince je parkování v celé Praze 6 zdarma. V době vánočních prázdnin od 22. prosince do 2. ledna bude v Praze 6 ve smíšených – fialových – zónách omezena maximální cena parkovného na 20 – 40,– Kč/den dle cenového pásma, tedy Dejvice a Bubeneč 40 korun,...

Ze soboty na neděli bude uzavřen Bubenečský tunel

12. prosince 2018 v 11:08

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude úplně uzavřen Bubenečský tunel od soboty 15. prosince od 23 hodin do neděle 16. prosince do 5 hodin.

Těšnov – Vltavská: V sobotu nepojedou tramvaje

11. prosince 2018 v 08:03

Z důvodu studijní zatěžovací zkoušky silničního mostu přes kolejovou křižovatku Vltavská dochází od soboty 15. prosince přibližně od 4.30 hodin do neděle 16. prosince do 0.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Těšnov – Vltavská.

Další články
Nahoru