Dnes Neděle - zatazeno 18°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 21°C
Neděle 21. 7. 2024
Svátek má Vítězslav
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Radnice Prahy 11 sbírá podněty k hřišti Brandlova, plánuje jeho revitalizaci
Setkání s občany u hřiště Brandlova. Foto: P11

Radnice Prahy 11 sbírá podněty k hřišti Brandlova, plánuje jeho revitalizaci

Na nevyužívaném fotbalovém hřišti Brandlova se minulý týden uskutečnilo veřejné setkání, jehož cílem bylo sbírat podněty k budoucnosti plochy. Ve sbírání zpětných vazeb od lidí chce radnice Prahy 11 pokračovat a příští rok začít připravovat revitalizaci území.

Hřiště s nerovným povrchem slouží především pejskařům. Na setkání s veřejností padla řada nápadů, jak by se dalo prostranství využít.

Setkání s občany se setkali místostarostka pro životní prostředí Ivana Hovorková spolu se starostkou Šárkou Zdeňkovou (obě HPP 11), která má v gesci územní rozvoj.

Sešly se více jak tři desítky občanů s dětmi. Lidé si přáli především zachovat ve vnitrobloku co nejvíce zeleně a prostor doplnit o vodní prvek.

Ze sportovních aktivit se ozývalo nejvíce hlasů pro vytvoření multifunkčního hřiště, umístění ping-pongových stolů, vybudování fitness posilovny, zemních trampolín nebo plochy pro psy.

„Letos chceme pokračovat ve sběru podnětů, příští rok by se mohla vytvořit studie nebo projektová dokumentace. A pak už to bude záležet na financích,“ sdělila místostarostka Hovorková.

„Nejhorší jsou nesplněná očekávání, když si lidé řeknou, co si přejí, je potřeba to dotáhnout do konce,“ podotkla starostka Zdeňková.


Autor: puc

O příspěvek na doučování byl zájem, požádalo o něj přes 300 dětí

Včera v 07:38

Radnice Prahy 6 na jaře rozhodla o pomoci rodičům deváťáků s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy a nabídla jim příspěvek dva tisíce korun na přípravné kurzy, zkoušky nanečisto, přípravu na talentovky a podobně. Městská část na tento program vyčlenila ve svém rozpočtu jeden...

Další články
Nahoru