Dnes Úterý - obcasny-dest 16°C
Zítra Středa - obcasny-dest 14°C
Úterý 24. 5. 2022
Svátek má Jana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Radnice pomůže charitě, pronajme jí prostory

Radní čtvrté městské části schválili pronájem nebytových prostor v Nuselské ulici spolku Charita dětem. Nezisková organizace se chystá v pronajatých místnostech zřídit prodejnu použitého oblečení a doplňků.

Spolek Charita dětem je neziskovou organizací, která funguje již přes deset let. Svou činností podporuje talentované děti z dětských domovů v rámci projektu Dejme šanci dětem, děti s hendikepem, onkologicky nemocné děti a jejich rodiny.

„Jsem rád, že můžeme jako radnice poskytnout své prostory k pronájmu neziskové organizaci a podpořit ji tak v její charitativní činnosti. Konkrétně toto místo v Nuselské ulici bylo navíc již dlouhá léta prázdné a nevyužité. V této nelehké době se nejspíš bohužel taková prodejna bude hodit víc, než bychom si přáli,“ řekl místostarosta a radní pro kulturu a majetek Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09).


Autor: TZ, red

Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

18. května 2022 ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Další články
Nahoru