Dnes Čtvrtek - zatazeno 5°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 7°C
Čtvrtek 2. 2. 2023
Svátek má Nela
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zpravodajství

Radnice pomůže charitě, pronajme jí prostory

Radní čtvrté městské části schválili pronájem nebytových prostor v Nuselské ulici spolku Charita dětem. Nezisková organizace se chystá v pronajatých místnostech zřídit prodejnu použitého oblečení a doplňků.

Spolek Charita dětem je neziskovou organizací, která funguje již přes deset let. Svou činností podporuje talentované děti z dětských domovů v rámci projektu Dejme šanci dětem, děti s hendikepem, onkologicky nemocné děti a jejich rodiny.

„Jsem rád, že můžeme jako radnice poskytnout své prostory k pronájmu neziskové organizaci a podpořit ji tak v její charitativní činnosti. Konkrétně toto místo v Nuselské ulici bylo navíc již dlouhá léta prázdné a nevyužité. V této nelehké době se nejspíš bohužel taková prodejna bude hodit víc, než bychom si přáli,“ řekl místostarosta a radní pro kulturu a majetek Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09).


Autor: TZ, red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

30. ledna 2023 ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru