dnes
Pondělí - jasno
15°C
zítra
Úterý - jasno
18°C
pozítří
Středa - jasno
19°C
Pražský život

Radnice poděkovala ředitelům a učitelům

Včera odpoledne proběhlo na Novoměstské radnici již tradiční novoroční setkání představitelů radnice Prahy 2 s řediteli základních a mateřských škol, zřizovaných městskou částí, a s vybranými učiteli.

Těm za jejich celoroční obětavou práci poděkovalo hned několik představitelů dvojkové radnice, starostka Prahy 2 Jana Černochová, místostarostka Alexandra Udženija a místostarosta Jan Kolář a také Komise výchovy a vzdělávání, zastupitelé Jaroslav Petrásek a Ondřej Machů a členka komise Jana Zárybnická.

Ocenění městské části si letos převzalo devět pedagogů, z toho jeden pracovník DDM Prahy 2. Největší aplaus však patřil učitelce ze ZŠ Sázavská, která vyučuje už neuvěřitelných šedesát let.
ucitele-oceneni-2020


Praha 10 hledá svou dominantu

Včera v 11:31

Městská část pokračuje v hledání své dominanty. Budovu či místo, které pro ně symbolizují Prahu 10, vybírají na sociálních sítích sami občané. Z návrhů, které už poslali, postoupilo osm nejčastějších do týdenního „play – off“. To odstartovalo dnes, v neděli 12. dubna večer bude...

Tisíc litrů dezinfekce v Praze 13

3. dubna 2020 ve 13:19

Praze 13 se podařilo zajistit dalších 1000 litrů dezinfekčního prostředku Anti-COVID.

Praha 2: Dvojka srdcem pomůže samoživitelkám a samoživitelům

1. dubna 2020 ve 21:55

Samoživitelkám a samoživitelům, kteří kvůli krizovým opatřením nemohou vykonávat svou práci nebo živnost a ocitají se tak bez prostředků, chce prostřednictvím nadačního fondu Dvojka srdcem pomoci druhá městská část. 

Další články
Nahoru