Dnes Úterý - polojasno 28°C
Zítra Středa - polojasno 27°C
Úterý 27. 7. 2021
Svátek má Věroslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Koronavirus

Radnice oslovila lékaře na poliklinikách

Magistrát požádal městské části o zaslání seznamu potencionálních zájemců o zřízení očkovacích míst v jednotlivých městských částech.

„Všem lékařům ve třech poliklinikách Prahy 13 jsme zaslali dopis, který je informuje o možnosti registrace jednotlivých pracovišť pro zřízení očkovacího místa. Lékařky a lékaři, kteří mají zájem se do budoucí sítě očkovacích míst proti covidu-19 přihlásit, mohou zaslat e-mail současně na radnici Prahy 13 i na magistrát. Zapojit se mohou samozřejmě i ti, kteří provozují svou praxi v privátních prostorách,“ řekl starosta David Vodrážka.


Odběrové místo na Mariánském náměstí zajišťuje jak PCR, tak antigenní testy i další služby

16. července 2021 v 07:24

Od čtvrtka 15. července je novým provozovatelem odběrového místa na Mariánském náměstí společnost GHC Genetics. Zároveň se zde rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb. Vedle PCR testů také antigenní testy, a to jak pro pojištěnce, tak pro samoplátce.

Praha 6 očkovala v Azylovém domě

7. července 2021 v 15:36

Dnes se mobilní očkovací tým vydal do Azylového domu pro muže v ulici Antonína Čermáka v Praze 6, kde během dvou hodin zvládli naočkovat 14 lidí bez domova.

V metropoli za týden přibylo 356 případů covidu

2. července 2021 ve 14:19

Epidemická situace v Praze se dál zhoršuje. Za uplynulých sedm dnů testy odhalily 356 případů koronaviru, to je o 150 víc než předešlý týden.

Další články
Nahoru