Dnes Středa - skorojasno 32°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 33°C
Středa 17. 8. 2022
Svátek má Petra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Radnice opraví dětské hřiště U Kublova
Foto: Praha4

Radnice opraví dětské hřiště U Kublova

Návštěvníci dětského hřiště U Kublova v Praze 4 se letos dočkají výrazné proměny tohoto herního areálu. Na přelomu června a července zahájí městská část Praha 4 kompletní rekonstrukci.

„Základem pro tento záměr byla lokální anketa, která poukázala na výraznou potřebu zatraktivnit nabídku herních prvků a rozšířit aktivity pro starší děti,“ uvedl radní pro správu veřejných prostranství Jan Hušbauer (ANO). „Výsledkem je kompozičně vyvážený areál pro všechny věkové skupiny, s atraktivními herními prvky různé náročnosti, trampolínami a zónou pro malé děti.“

V Podolí bylo na přelomu loňského roku zrekonstruováno dětské hřiště v Rybářské ulici a v červnu započne oprava sportovních povrchů multifunkčního areálu v Podolské ulici. S obnovou hřiště na Nedvědově náměstí je počítáno v rámci projektu revitalizace této parkové plochy.

„Je to další krok k plnění dlouhodobé vize, která si klade za cíl zkvalitnit veřejný prostor v oblasti Podolí. Děkuji všem, kteří svými podněty a názory přispívají k veřejné diskusi o budoucnosti této lokality.“ dodal radní pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).


Autor: Alo

Dar radnice Pohotovostní motorizované jednotce

Včera ve 20:03

Předsedkyně Výboru pro bezpečnost zastupitelstva Prahy 4 Lucie Michková předala v sídle Pohotovostní motorizované jednotky Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy věcný dar v celkové hodnotě téměř 20 tisíc korun. Jedná se o 17 kusů speciálních taktických nosítek pro rychlou evakuaci...

Další články
Nahoru