Dnes Čtvrtek - zatazeno 29°C
Zítra Pátek - bourky 27°C
Čtvrtek 30. 6. 2022
Svátek má Šárka
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Radnice darovala policistům zdravotnické batohy

Starosta Prahy 11 Jiří Dohnal, radní Petr Jirava a vedoucí oddělení krizového řízení předali koncem listopadu dar – plně vybavené zdravotnické batohy – příslušníkům Pohotovostní motorizované jednotky (PMJ) v Praze-Ďáblicích. 

Navázali tak na dlouhodobou vynikající spolupráci mezi jedenáctou městkou částí a příslušníky této jednotky.

Vybavení batohů pomůže policistům v poskytování první pomoci, záchraně života a ulehčí jejich náročnou práci. Zdravotnické batohy zároveň vhodně doplňují vybavení policistů i policejních vozidel.

V roce 2020 řešili policisté PMJ 116 událostí na území MČ Praha 11, přičemž v 8 případech museli poskytnout první pomoc a za uplynulé období roku 2021 řešili dosud 115 událostí na území MČ Praha 11, z toho ve 2 případech museli poskytnout první pomoc.


Autor: TZ, red

Praha 13: Platba kartou na Czech POINT a Ověřování

Včera v 17:04

Praha 13 poskytuje desítky služeb a na většině pracovišť lze platit platební kartou. Dalšími místy, na kterých mohou klienti úřadu nově kartu použít, jsou Czech POINT a Ověřování.

Letní tábory v Kozojedech budou v moderním prostředí

28. června 2022 v 07:41

Pražští radní odsouhlasili záměr veřejné zakázky na celkovou rekonstrukci táborové základny Kozojedy u Kolína, kterou zřizuje hlavní město Praha a provoz zde zajišťuje Dům dětí a mládeže Jižní Město. Obnova se uskuteční v letošním a příštím roce a financována bude z pražského rozpočtu...

Další články
Nahoru