Dnes Středa - obcasny-dest 3°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 2°C
Středa 1. 2. 2023
Svátek má Hynek
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zpravodajství

Radnice darovala policistům zdravotnické batohy

Starosta Prahy 11 Jiří Dohnal, radní Petr Jirava a vedoucí oddělení krizového řízení předali koncem listopadu dar – plně vybavené zdravotnické batohy – příslušníkům Pohotovostní motorizované jednotky (PMJ) v Praze-Ďáblicích. 

Navázali tak na dlouhodobou vynikající spolupráci mezi jedenáctou městkou částí a příslušníky této jednotky.

Vybavení batohů pomůže policistům v poskytování první pomoci, záchraně života a ulehčí jejich náročnou práci. Zdravotnické batohy zároveň vhodně doplňují vybavení policistů i policejních vozidel.

V roce 2020 řešili policisté PMJ 116 událostí na území MČ Praha 11, přičemž v 8 případech museli poskytnout první pomoc a za uplynulé období roku 2021 řešili dosud 115 událostí na území MČ Praha 11, z toho ve 2 případech museli poskytnout první pomoc.


Autor: TZ, red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

30. ledna 2023 ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru