dnes
Úterý - jasno
26°C
zítra
Středa - skorojasno
26°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
29°C
Pražská politika

Radní vyhlašuje dětskou výtvarnou soutěž k 25. výročí Městské policie Praha

U příležitosti 25. výročí městské policie vyhlašuje Libor Hadrava, radní pro bezpečnost a prevencí kriminality, výtvarnou soutěž „Městská policie očima dětí“. Soutěž je určena pro žáky 4. a 5. tříd základních škol, kteří se v ní pokusí zpracovat témata vztahující se k práci a službě pražského strážníka.  

Soutěže se budou moci adepti účastnit až do poloviny června. Její vítěze pak radní Hadrava osobně odměnění na slavnostním vyhlášení výsledků 7. září na Žofíně.

Ocenění proběhne v rámci akce pro veřejnost u příležitosti Dne Městské policie hl. m. Prahy. Během doprovodného programu pro děti strážníci představí svou činnost a ukáží techniku.

Z nejlepších prací vznikne i nástěnný kalendář. Práce budou také představeny na prosincové výstavě v budově Magistrátu hl. m. Prahy ve Škodově paláci.


Starosta Prahy 3 Bellu: Vítkov by měl být jedním z nejmodernějších parků metropole

26. července 2018 ve 23:52

„Vítkov je srdcem trojky, co se zeleně týče. Park první kategorie. Hlavní město by mělo ve spolupráci s Prahou 3 pracovat na tom, aby to byl jeden z nejmodernějších parků,“ uvedl starosta třetí městské části Alexander Bellu (ODS), který stojí v čele Koalice pro Prahu 3. Ta kandiduje v říjnových...

Další články
Nahoru