dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Radní vybrali firmy, které budou Praze dodávat uliční tabule
Uliční tabule, hlavně ty na odlehlých místech, bohužel často poškozují vandalové. Pro některé lidi je to navíc žádaný suvenýr. Foto: Jan Puci

Radní vybrali firmy, které budou Praze dodávat uliční tabule

Pražští radní vybrali čtyři společnosti, které budou hlavnímu městu po následující čtyři roky dodávat smaltované uliční tabule. Jsou to společnosti 3D Production, Smalt, Smaltovna Tupesy a SmaltZlin. Hlavní město za uliční tabule v následujících čtyřech letech utratí maximálně 11 milionů korun bez DPH.

Praha bude zadávat dílčí veřejné zakázky, tedy objednávky na dodání smaltovaných uličních tabulí se všemi čtyřmi firmami formou písemné výzvy k podání nabídek.

Objednávka bude uzavřena s tou společností, která nabídne nejnižší cenu za výrobu tabulí a jejich dodání, pokud nebude určeno jinak. V případě, že firmy nabídnou stejnou cenu, rozhodne o vítězi elektronická aukce zprostředkovaná městem.

„Velmi mě těší, že se nám konečně podařilo uzavřít toto výběrové řízení. Uznávám, že to mohlo působit poněkud divně, ale je to jedna z věcí, kterou jsme zdědili po našich předchůdcích. Zvolili jsme systém dodávek, který je flexibilní, transparentní a pro město jednoznačně výhodný,“ uvedla primátorka Adriana Krnáčová.


Další články
Nahoru