dnes
Pondělí - zatazeno
3°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražská politika

Radní neprojednali materiál vytyčující trasu vnitřního okruhu

Pražští radní neprojednali materiál vytyčující trasu vnitřního okruhu z Pelc-Tyrolky do Štěrbohol. Dokument z jednání stáhli. Důvodem je to, že se koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice na vedení trasy neshodne.

ČTK to potvrdilo několik zdrojů z vedení města. Materiál projednají na společné koaliční schůzce. ANO a ČSSD prosazují trasu s několika tunely z Pelc-Tyrolky přes Balabenku do Štěrbohol. Proti se staví Trojkoalice.


Pražští zastupitelé odmítli stáhnout z programu jednání rozpočet metropole na rok 2019

13. prosince 2018 v 15:48

Opozičním ODS a ANO se nepodařilo prosadit vyškrtnutí návrhu rozpočtu na rok 2019 z programu dnešního jednání pražských zastupitelů. Po téměř dvouhodinové diskusi zastupitelé návrh v hlasování odmítli, uvedla ČTK. 

ODS: Nechceme, aby měla Praha 80 procent prostředků na investice zaparkováno v rezervách

13. prosince 2018 v 10:30

Na dnešní tiskové konferenci před jednáním pražského zastupitelstva představitelé zastupitelského klubu ODS kritizovali návrh rozpočtu hlavního města na rok 2019. Je podle nich málo ambiciózní.

ANO: Návrh pražského rozpočtu v aktuální podobě je pro nás nepřijatelný

13. prosince 2018 v 09:50

Na dnešní tiskové konferenci před jednáním pražského zastupitelstva představitelé zastupitelského klubu ANO prohlásili, že návrh rozpočtu hlavního města na rok 2019 toto opoziční hnutí nepodpoří. Rozpočet má být hlavním bodem programu jednání zastupitelstva, které začne v 10...

Další články
Nahoru