dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Pražská politika

Radní Hadrava jednal v Řepích o ubytování osob v případě mimořádné události

„Jedná se o prvotní počin v záměru zajistit ubytování pro potřebné osoby v případě vzniku nenadálé mimořádné události,“ říká Libor Hadrava s tím, že se v tomto směru připravuje dohoda o spolupráci mezi Hlavním městem Prahou a Městskou částí Praha – Řepy.

Dále radní Libor Hadrava jednal se starostkou Městské části Praha – Zličín Martou Koropeckou o záměru vybudovat v této městské části novou hasičskou zbrojnici. Na tomto jednání řešil také otázku demolice starého dřevěného objektu (bývalé skladovací haly) stojící nedaleko Domu s pečovatelskou službou ve Zličíně. Objekt je ve stavu, kdy představuje v této lokalitě bezpečnostní riziko, zejména z hlediska případného požáru.

V neposlední řadě se projednávala nabídka Městské části Praha – Zličín, týkající se využití vlastního vodního zdroje (studny), který by mohl být zařazen do Krizového plánu Hlavního města Prahy ve prospěch občanů v této oblasti. 


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru