dnes
Úterý - oblacno
16°C
zítra
Středa - jasno
23°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
25°C
Pražská politika

Radní budou diskutovat s veřejností u kulatých stolů

Pražský magistrát zve na veřejnou besedu se zástupci vedení hlavního města. Akce se bude konat v pondělí 15. června od 18 hodin v Kasárnách Karlín (Prvního pluku 2, Praha 8 – Karlín).

V rámci besedy budou po areálu Kasáren Karlín rozmístěny „kulaté stoly“, u kterých budou k dispozici jednotliví radní veřejnosti. Lidé si k nim mohou přisednout a pobavit se o tom, co je zajímá.

Ve vnitřních prostorách garáží se budou zároveň konat krátké prezentace radních. „V nich občanům zástupci vedení Prahy představí, na čem zrovna pracují a jak se jim daří rozvíjet oblasti, které mají v gesci," uvedl magistrát v pozvánce.


Portál Pražana se propojí s Portálem občana, primátor s ministrem podepsali memorandum

23. července 2020 v 10:16

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) včera podepsali Memorandum o dlouhodobé spolupráci na projektech Portál Pražana a Portál občana. Dokument si klade na cíl podpořit rozvoj funkcionalit obou portálových řešení, zvýšit vzájemnou využitelnost portálů ze strany...

Veřejné jednání Výboru pro otevřenou radnici a digitalizaci ZMČ Praha 11

9. července 2020 v 09:31

V Praze 11 proběhne v úterý 14. července 15. mimořádné jednání Výboru pro otevřenou radnici a digitalizaci ZMČ Praha 11.

Další články
Nahoru