Dnes Úterý - obcasny-dest 2°C
Zítra Středa - polojasno 6°C
Úterý 19. 1. 2021
Svátek má Doubravka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Politika

Radní budou diskutovat s veřejností u kulatých stolů

Pražský magistrát zve na veřejnou besedu se zástupci vedení hlavního města. Akce se bude konat v pondělí 15. června od 18 hodin v Kasárnách Karlín (Prvního pluku 2, Praha 8 – Karlín).

V rámci besedy budou po areálu Kasáren Karlín rozmístěny „kulaté stoly“, u kterých budou k dispozici jednotliví radní veřejnosti. Lidé si k nim mohou přisednout a pobavit se o tom, co je zajímá.

Ve vnitřních prostorách garáží se budou zároveň konat krátké prezentace radních. „V nich občanům zástupci vedení Prahy představí, na čem zrovna pracují a jak se jim daří rozvíjet oblasti, které mají v gesci," uvedl magistrát v pozvánce.


Praha 12 chce letos dokončit novou školku Mydlinky

12. ledna 2021 v 15:11

Prioritou dvanácté městské části pro letošní rok je dokončení stavby nové radnice. „Dále bychom v tomto roce chtěli začít se stavbou nové čtyřtřídní mateřské školy Mydlinky a dokončit ji v příštím roce,“ uvedl místostarosta Prahy 12 Jiří Fremr (ODS).

Musí prý chránit vládu před mou klávesnicí. Tak tímto mi Zeman polichotil

26. prosince 2020 v 11:11

„Lichotí mi, když si Miloš Zeman myslí, že vláda potřebuje jeho ochranu před mou klávesnicí. A dokonce to má potřebu říct ve vánočním poselství. Smyslem novinařiny je, aby mocní byli pod kontrolou. Slibuji prezidentovi i vládě, že Respekt bude tuto službu poskytovat...

Poslední letošní jednání pražských zastupitelů lze sledovat online

16. prosince 2020 ve 22:23

Nadcházející 22. zasedání Zastupitelstva hl. m Prahy ve čtvrtek 17. prosince se uskuteční opět v upraveném režimu, aby byla dodržena aktuální mimořádná opatření. Zasedání se koná ve Velkém jednacím sále v budově Nové radnice na Mariánském náměstí, začíná v 8:30 hodin a je veřejné. Magistrát...

Další články
Nahoru