dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražské krimi

Řádila na ubytovně: Oháněla se nožem, chtěla likvidovat lidi a pak? Vrhla se na něj a chtěla ji strhnout!

Na linku tísňového volání bylo v pondělí dopoledne přijato oznámení, že v ulici Podnikatelská v Praze – Běchovicích jsou na ubytovně problémy s jednou nájemnicí.

Na místě již na strážníky z Prahy 14 čekala oznamovatelka, která jim sdělila, že se v jednom z pokojů nachází podnapilá žena, která ostatním ubytovaným vyhrožuje fyzikou likvidací a ohání se nožem. Její oznámení potvrdili také člen ochranné služby a uklízečka.

Hlídka proto vyzvala agresivní ženu k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. K celé události dotyčná strážníkům sdělila, že ji někdo stále stojí u dveří pokoje, klepe na ně a žádá jí, aby vyšla ven. Poté dodala, že nic dalšího se zde neděje.

Vzhledem k tomu, že žena byla zjevně pod vlivem alkoholu, strážníci jí vyzvali k provedení orientační dechové zkoušky. Tou jí bylo naměřeno 2,74‰ alkoholu v dechu. Po celou dobu žena verbálně napadala jak ostatní ubytované, tak hlídku městské policie.

Svou agresivitu stále stupňovala, až do té míry, že se vrhla na jednoho ze strážníků a pokusila se z něj strhnout radiostanici. Strážníci proti ženě použili donucovací prostředky a nasadili jí pouta. Přivolali na místo kolegy pro svoz podnapilých osob a Policii ČR, která si celý případ převzala k dořešení.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru