dnes
Pondělí - obcasny-dest
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražské krimi

Pytlák nachytal u rybníku přes třicet podměrečných ryb

V neděli v podvečer bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 5, že u Motolského rybníku chytá nějaký muž bez povolení ryby. Oznamovatel pachatele i podrobně popsal. Hlídka, která přijela na místo, po chvíli spatřila muže odpovídajícího popisu.

Strážníci ho proto zastavili a vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Muž přiznal, že zde chytal ryby. Strážník se ho tedy dotázal, zda má u sebe potřebné povolení.

Výtečník odpověděl, že nemá, koupil si jen rybářský prut a šel chytat ryby. Proto ho strážníci vyzvali, aby otevřel tašku, kterou nesl přes rameno. V té hlídka nalezla rybářské náčiní a přes třicet podměrečných ryb.

Některé z nich se ještě mrskaly a byla šance, že by mohly přežít. Proto strážníci přeživší ryby vrátili zpět do rybníka.

„Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla celá věc předána k dalšímu opatření přivolaným policistům,“ uvedla mluvčí městské policie Irena Seifertová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru