dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
26°C
zítra
Pátek - bourky
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
24°C
Putovní pohár Obvodního mysliveckého spolku Praha 2 vyhrála ZŠ Londýnská
Starostka Jana Černochová gratulovala úspěšným střelcům. Foto: P2

Putovní pohár Obvodního mysliveckého spolku Praha 2 vyhrála ZŠ Londýnská

Již potřetí se v Apolinářské zahradě konala soutěž ve střelbě ze vzduchovky, kterou pro žáky 6. a 7. tříd základních škol Prahy 2 pořádal Obvodní myslivecký spolek ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Praha 2.

V klání školních družstev zvítězil tým ZŠ Londýnská. Ceny do soutěže věnovala i městská část Praha 2, úspěšným střelcům je předávala starostka Jana Černochová, pod jejíž záštitou se klání konalo.

Spolu s ní gratuloval nejlepším družstvům hvězdný host, Dominik Hašek. Odpoledne zahájili myslivečtí trubači, kromě soutěžního zápolení si mohli zájemci vyzkoušet také střelbu z kuše či hod míčkem na plechovky.

putovni-pohar-obvodniho-mysliveckeho-spolku-2


Šedesát tisíc našel na ulici. Tipnete si, jakou větou se postavil náleznému?

Dnes v 07:48

Strážník v době svého volna nalezl peněženku s velkou finanční hotovostí a osobními doklady. Vše ihned odevzdal na policejní služebnu. Odmítl také nálezné.

Ekologický festival Akvapark nabídne deset dní přednášek, koncertů nebo filmů. Vstup zdarma

18. června 2019 v 06:32

Posledních deset červnových dnů bude v parčíku na rohu Veletržní a Dukelských hrdinů v Praze 7 probíhat netradiční ekologický festival o vodě. V průběhu dne se mohou zájemci zúčastnit workshopů a environmentálních programů, které povedou organizace dlouhodobě se zabývající ekologickou výchovou...

Kateřina Konečná zítra provede Vinohradským hřbitovem

17. června 2019 v 15:19

Zítra v 10:30, sraz před hřbitovem.

Na Nanoden do Národního technického muzea

17. června 2019 ve 13:20

V Národním technickém muzeu se v úterý 25. června koná akce, která návštěvníky seznámí s nejzajímavějšími novinkami z českých nanotechnologií. Poznáte svět, který je vidět pouze pod speciálním mikroskopem a zjistíte, co vše se v něm dá dělat. „Nanoden“ připravilo NTM ve spolupráci s Asociací...

Další články
Nahoru