dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Půlnoc odbila, hromadná bitka na Žižkově začala. Do sebe šli muži i ženy!

Sotva odbila půlnoc, v první minutě čtvrtečního dne přijali operátoři tísňové linky oznámení, že v jedné žižkovské herně na Koněvově ulici probíhá rvačka, do které se zapojilo větší množství lidí.

Policisté z oddělení kynologie, pohotovostní motorizované jednotky a speciální pořádkové jednotky dorazili na místo během chvilky. Bitka probíhala před provozovnou.

„Celá skupina sedmi agresorů, z nich byli čtyři muži a tři ženy, skončila po ošetření drobných zranění na policejní stanici,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Žižkovští policisté nyní budou zjišťovat, co bylo důvodem jejich vzájemného napadení, a zároveň všem sedmi zúčastněným sdělili podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.

V případě odsouzení jim za tento delikt hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

„Na závěr je třeba dodat, že všech sedm účastníků incidentu, kteří jsou ve věku od jednatřiceti do jednapadesáti let, již za sebou mají pestrou trestní minulost,“ dodala Iveta Martínková.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru