dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Pražský život

Puberťačky na tripu: pohřešuje se třináctiletá dívka, s kamarádkou vyrazila na výlet po barech

Pohřešovanou třináctiletou dívku viděla naposledy její prababička, se kterou žije dívka v ulici Jasmínova v pražských Záběhlicích, a to 2. února ve 13 hodin. Dívka odešla s tím, že jde ven a přijde asi v šest večer. Domů se však už nevrátila a od té doby o ní nemají její blízcí žádné další informace.

„Dívka se s největší pravděpodobností pohybuje ve společnosti další hledané mladistvé, a to čtrnáctileté Markéty Ryglové. Dívky vyhledávají společnost dalších osob, zejména romské komunity, se kterými navštěvují ubytovny a domy pro sociálně slabé občany a dále bary a restaurace, kde konzumují alkoholické nápoje,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Hledaná dívka je vysoká asi 158 až 163 centimetrů, má hubenou postavu, dlouhé hnědé vlasy po ramena, které nosí stažené do culíku, a hnědé oči. Oblečena byla do černé šusťákové bundy, modrých úzkých džínových kalhot, šedých kotníčkových bot a v uších měla stříbrné kruhy.

„Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu žádají širokou veřejnost o poskytnutí jakýchkoliv informací, které by vedly k vypátrání pohybu nebo pobytu pohřešované třináctileté dívky. Informace přijmou operátoři tísňové linky 158 nebo policisté na kterékoliv služebně Policie ČR,“ dodala policejní mluvčí Hana Jeřábková.

onrackova-krystina-pohresovana-nahled


Další články
Nahoru