dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Puberťáci slavili příchod prázdnin alkoholem, někteří se zpili do němoty
Ilustrační foto: MP

Puberťáci slavili příchod prázdnin alkoholem, někteří se zpili do němoty

Ani předem avizované kontroly strážníků na požívání alkoholu mladistvými neodradily některé jedince od oslav konce školního roku s alkoholem v ruce. Hlídky městské policie odhalily 8 podnapilých nezletilců.

První případ zaznamenali strážníci z Prahy 14 již ve středu odpoledne. Hlídka přijala oznámení, že v Bryksově ulici se nachází opilec. Strážníci na jedné z laviček nalezli zjevně opilého mladíka. Ten nebyl schopen srozumitelně mluvit a jen něco mumlal.

U nezletilého mladíka byla následně provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem skoro tři a půl promile. Strážníci proto na místo přivolali Policii ČR a záchrannou službu. Ta opilého mladíka převezla do nemocnice.

Další oslavu konce školního roku v alkoholovém opojení „zarazili“ ve čtvrtek dopoledne strážníci z Prahy 15 na jednom z dětských hřišť v  Uhříněvsi. Hlídka na místě uviděla skupinku zjevně nezletilých dětí, z nichž některé spaly na lavičkách.

Strážníci nakonec dětem ve věku od 11 do 16 let naměřili hladiny od 0,1 promile až do bezmála 2 promile alkoholu v dechu. Protože některé děti vykazovaly silnou intoxikaci alkoholem, strážníci na místo přivolali záchranku, která je následně převezla do nemocnice. Zbylé „oslavence“ si na služebně vyzvedli jejich rodiče. Celou věcí se bude dále zabývat sociálka.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru