dnes
Neděle - skorojasno
33°C
zítra
Pondělí - jasno
33°C
pozítří
Úterý - skorojasno
26°C
Zpravodajství

Psychiatrická nemocnice Bohnice zve na Den otevřených dveří

Dnes odpoledne otevře Psychiatrická nemocnice Bohnice své brány veřejnosti. Od 13 do 16 hodin můžete navštívit terapeutické dílny PNB – Centrální terapii, košíkářskou a papírenskou dílnu & sklářskou dílnu, Arteateliér U Johanky /oddělení č. 5, zadní vchod/, Středisko hiporehabilitace, Socioterapeutickou farmu, Útulek Bohnice, Kostel sv. Václava, Centrum psychosociálních služeb (poradny) /oddělení č. 4/, Čajovnu 13. komnata /u tenisových kurtů/, Knihovnu PNB nebo Skautské středisko Stopaři /u tenisových kurtů/.

Ve 13 hodin začínají i komentované prohlídky, přednášky, čtení a koncerty. Na program se můžete podívat zde.

Psychiatrická nemocnice Bohnice, Ústavní 91, Praha 8.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru