dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - oblacno
11°C
První psí restaurace na kolečkách pohostí hafany rovnou v parku
Psí restaurace. Foto: Fitmin

První psí restaurace na kolečkách pohostí hafany rovnou v parku

Dášenčino kuřátko, jehně Baskerville, králík s rýží, losos s bramborem. Taky se vám sbíhají sliny? Jenže na takových laskominách si budou pochutnávat jen hafíci. Jde totiž o dobroty z jídelníčku první mobilní restaurace pro psy. Nový koncept psího lokálu byl představen v Letenských sadech.

Mysleli jste si, že v podnikání už nejde nic kloudného vymyslet? Důkazem, že mezery existují, je stylová restaurace pro psy s příznačným názvem Fitmin Pestaurace. Lokál je mobilní a v průběhu roku se bude pohybovat ve vybraných parcích metropole i napříč celou republikou. Občerstvení tak bude chlupáčům k dispozici v místech běžného venčení, ale třeba i na psích výstavách.

Očichávání povoleno!

Anketa

Vzali byste svého psa do psí restaurace?

81.8%
(81.8%)
12.1%
(12.1%)
6.1%
(6.1%)
Menu Pestaurace zní lákavě i zdravě. Dobroty z pěti druhů čerstvých mas, bohaté přílohy a pro konzervativní jedince i porce prémiových granulí. Pejsek si bude moci vybrat podle vůně. Degustace bude samozřejmě zdarma! Zatímco si bude pes debužírovat, páníček se občerství nealkem. Interiér rozkládací hospůdky počítá i s kupou pohodlných pelíšků a s dekami na sezení pro doprovod.

Kde to rozbalí nejdříve?

První zastávkou Pestaurace bude veletrh chovatelských potřeb For Pets, který se koná od 3. do 6. dubna v Praze. V parcích se na psí lokál můžete těšit především v letních a podzimních měsících. Přehled konkrétních míst a termínů bude průběžně zveřejňován.


Autor: Jitka Janoušková

Týká se to každého: Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

Včera ve 12:02 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Touto nemocí se u nás léčí více 900 tisíc pacientů, jejich počet každý rok narůstá. Hrozí poškození ledvin i očí. Do konce listopadu se lidé po celém Česku mohou nechat zdarma vyšetřit na příznaky, které sami nepoznají

Včera v 11:37 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Preventivní program Zdraví národa nabídne od 20. do 30. listopadu další bezplatné vyšetření krve. V jeho průběhu budou mít zájemci starší 18 let příležitost si na vybraných pracovištích laboratoří synlab czech ověřit, jestli netrpí cukrovkou neboli diabetem 2. typu. S touto nemocí se v České...

Další články
Nahoru