Dnes Středa - jasno 29°C
Zítra Čtvrtek - jasno 31°C
Středa 16. 6. 2021
Svátek má Zbyněk
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
První psí restaurace na kolečkách pohostí hafany rovnou v parku
Psí restaurace. Foto: Fitmin

První psí restaurace na kolečkách pohostí hafany rovnou v parku

Dášenčino kuřátko, jehně Baskerville, králík s rýží, losos s bramborem. Taky se vám sbíhají sliny? Jenže na takových laskominách si budou pochutnávat jen hafíci. Jde totiž o dobroty z jídelníčku první mobilní restaurace pro psy. Nový koncept psího lokálu byl představen v Letenských sadech.

Mysleli jste si, že v podnikání už nejde nic kloudného vymyslet? Důkazem, že mezery existují, je stylová restaurace pro psy s příznačným názvem Fitmin Pestaurace. Lokál je mobilní a v průběhu roku se bude pohybovat ve vybraných parcích metropole i napříč celou republikou. Občerstvení tak bude chlupáčům k dispozici v místech běžného venčení, ale třeba i na psích výstavách.

Očichávání povoleno!

Anketa

Vzali byste svého psa do psí restaurace?

81.8%
(81.8%)
12.1%
(12.1%)
6.1%
(6.1%)
Menu Pestaurace zní lákavě i zdravě. Dobroty z pěti druhů čerstvých mas, bohaté přílohy a pro konzervativní jedince i porce prémiových granulí. Pejsek si bude moci vybrat podle vůně. Degustace bude samozřejmě zdarma! Zatímco si bude pes debužírovat, páníček se občerství nealkem. Interiér rozkládací hospůdky počítá i s kupou pohodlných pelíšků a s dekami na sezení pro doprovod.

Kde to rozbalí nejdříve?

První zastávkou Pestaurace bude veletrh chovatelských potřeb For Pets, který se koná od 3. do 6. dubna v Praze. V parcích se na psí lokál můžete těšit především v letních a podzimních měsících. Přehled konkrétních míst a termínů bude průběžně zveřejňován.


Autor: Jitka Janoušková

Zasedne Komise pro strategické a územní plánování RMČ Prahy 11

Včera v 16:54

Jednání komise ve čtvrtek 17. června od 18 hodin je veřejné a bude se konat v zasedací místnosti Vidimova v budově úřadu.

Provozovateli hostince U Rotundy bude ukončena nájemní smlouva

Včera v 09:07

Radní Prahy 1 schválili návrh na ukončení smlouvy se současným provozovatelem hospody U Rotundy. Ten městské části dlouhodobě dluží na nájemném a jeho dluh už v roce 2018 činil 832 tisíc korun. Na tuto částku byl také v prosinci 2019 zastupiteli schválen splátkový kalendář. Nájemce ho ale...

Praha obnoví činnost Podnikatelského a inovačního centra

Včera v 07:09

Novým provozovatelem Podnikatelského a inovačního centra hl. m. Prahy (PIC) se stane Pražský inovační institut (Pii). Město uzavřelo s Pii smlouvu o zajištění provozu.

Hlavní město a Praha 12 budou spolupracovat na projektu nájemního bydlení a kulturního centra

Včera v 07:05

Rada Prahy schválila spolupráci s městskou částí Praha 12 na společném projektu výstavby městského nájemního bydlení a multifunkčního sálu pro společenské akce. Projekt, který na pozemcích hlavního města podél ulice Písková naváže na Novou Radnici Praha 12, zahrnuje rekonstrukci a rozšíření...

Probíhá veřejné projednání budoucí podoby dvou parků v Praze 1

14. června 2021 ve 23:26

V pátek 11. června skončilo první kolo veřejného projednávání podoby a případné revitalizace dvou parků na území první městské části – parku Na Františku a parčíku mezi Pařížskou, Břehovou a Maiselovou ulicí.  

Petenti požadují, aby byl 27. květen prohlášen za významný den

14. června 2021 ve 23:00

Právě 27. května v roce 1942 českoslovenští parašutisté uskutečnili jeden z nejvýznamnějších odbojových činů 2. světové války, úspěšný útok na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Petiční archy podporující, aby se tento den stal významným dnem České republiky, lze podepsat...

Další články
Nahoru