dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

První Mezinárodní den Jorkšírů: Nejvíce Jorkšírů na jednom místě, psí psycholog, dětský koutek nebo kolo štěstěny

V parku Parukářka se dnes koná Yorkshire Day, během kterého se stanete svědky zápisu do knihy rekordů za nejvíce Jorkšírů na jednom místě a za největší společnou procházku Jorkšírů.

Během akce je možné uskutečnit interview se zpěvačkou Ilonou Csákovou, která se jako hrdá majitelka Jorkšíra sama zapojí do pokusu o rekord a možná prozradí i vtipné zážitky ze svého života s tímto osobitým plemenem.

Připraven je zábavný program pro celou rodinu a můžete také bezplatně navštívit veterináře společnosti Royal Canin či zajít za psím psychologem. Připraveny jsou soutěže pro děti a rodinný koutek:

Veterinářský koutek – návštěvníkům bude k dispozici veterinář specializovaný na plemeno Jorkširských teriérů, který bude poskytovat cenné informace o psech.

Psí kadeřník dostane vašeho Jorkšíra do formy hodné významných soutěží.

Psí psycholog – pro Jorkšíry, jelikož si stále myslí, že jsou vlci.

Psí trenér poradí, jak správně naučit Jorkšíry poslouchat základní povely.

Dětský koutek – pro ty nejmenší a pro jejich rodiče. Místo, kde si budou moci odpočinout (budou zde pro větší komfort rodin také hostesky a místo bude perfektně bezpečné, abychom lépe předcházeli úrazům).

Herní koutek – pro všechny hravé a soutěživé.

Kolo štěstěny – (každou hodinu na 15 minut).

Občerstvení

10:00 – zahájení

13:00 – příprava na největší společnou vycházku s Jorkšíry (pokus o zápis do knihy rekordů)

13:30 – focení pro zápis do knihy rekordů

13:30 – 14:00 – procházka se psy

14:00 – 15:00 – tištění pamětních desek pro účastníky pokusu o rekord v knize rekordů

15:00 – konec

dej-jorksiru


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

Včera v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru