dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
První koncert v novém Infocentru: Zuzana Dumková předvedla energickou latinu
Zuzana Dumková, zpěvačka, kytaristka, skladatelka a textařka. Foto: MČ Praha 3

První koncert v novém Infocentru: Zuzana Dumková předvedla energickou latinu

První koncert v Informačním centru Prahy 3 se uskutečnil koncem července. Plný sál posluchačů zde přivítal hudební formaci Zuzana Dumková trio.

Zuzana Dumková, výrazná zpěvačka, kytaristka, skladatelka a textařka v jedné osobě, zahrála a zazpívala své originální, křehké i energické skladby inspirované latinskoamerickými rytmy s prvky jazzu. Zajímavou barevnou kombinací, doplňující harmonie skladeb, byly dechové nástroje saxofonisty Marcela Bárty a hravá baskytara Andrése Ibarburu z Uruguaye.

Charakteristickým znakem zvuku tria je také používání looperů  – looper je „kouzelná krabička“  k vytváření speciálních efektů pro hudebníky, umožňující vrstvit hudební motivy na sebe.

Historicky první koncert v novém Infocentru na rohu Milešovské ulice se setkal s velkým zájmem veřejnosti a na řadu přijdou v brzké době další hudební vystoupení.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru