dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Průzkum: většina Čechů nechce mít Čechy za sousedy. Proč?
Kanál se znakem České republiky. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Průzkum: většina Čechů nechce mít Čechy za sousedy. Proč?

Podle bleskového průzkumu hnutí Čechy v ČR nechceme! dva ze tří lidí nechtějí mít Čecha za souseda. Stejné množství občanů podle tohoto průzkumu, který vytvořila společnost Formees, už Čechy v České republice nechce vůbec.

„V bleskovém průzkumu jsme se kromě jiného dozvěděli, že podle slušných obyvatel ČR nejsou Češi ochotni dodržovat zákony naší země,“ říká Karel Roztočil z recesistického hnutí Čechy v ČR nechceme!.

Anketa

Bují podle vás v České republice korupce?

95.9%
(95.9%)
4.1%
(4.1%)
„Celých 85 % respondentů se domnívá, že Češi zákony buď nedodržují, nebo si selektivně vybírají jen takové, jaké se jim k dodržování hodí,“ pokračuje Roztočil. Prý není překvapením, že se Češi uchylují k neférovému jednání, jako je například korupce.

Hnutí se odkazuje na jiný průzkum, podle kterého si dvě třetiny českých zaměstnanců myslí, že jejich podnik k získávání nových zakázek využívá úplatky.

„Ještě větší hanbou je, že Češi v maloobchodech ročně nakradou zboží za 10 miliard korun, tedy nejvíce v Evropě. Stejně se chovají i v zahraničí, čímž hrubě poškozují jméno České republiky,“ uvádí recesisté ve svém tiskovém prohlášení.

Lidé se prý kvůli Čechům bojí na ulici

Podle hnutí se prý 9 z 10 lidí setkalo s agresivitou Čechů a 80 procent lidí pocítilo tuto agresivitu na sobě samých. „Nelze se proto divit, že 62 procent respondentů průzkumu nechce Čecha za souseda. Navíc 7 z 10 lidí má k Čechům negativní vztah,“ dodává Karel Roztočil.

„Vláda ČR má před sebou velký problém, protože Čechy v ČR nechtějí dvě třetiny obyvatel. Jako vhodné řešení se proto jeví deportace Čechů. Slušní lidé se kvůli Čechům bojí na ulici, mají strach o své děti a jsou již unaveni z toho, že ze svých peněz, které vydělávají poctivou prací, musí živit tisíce českých tlučhubů, nemakačenků, povalečů, zlodějů a kriminálníků,“ provokuje recesistické hnutí ve své tiskové zprávě.


Další články
Nahoru