dnes
Pondělí - prehanky-dest
7°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražské krimi

Průšvih v hotelu, třiasedmdesátiletý muž z ostrahy šokoval

Silně opilého muže řešili pražští strážníci v době, kdy měl po dobu rekonstrukce dohlížet na svěřený objekt. Třiasedmdesátiletý muž skončil na protialkoholní záchytné stanici.

Oznámení o opilém ležícím muži přijala hlídka městské policie z Prahy 9 kolem desáté hodiny večer. V křižovatce ulic Lihovarská x Drahobejlova nalezla zjevně opilého muže, který sotva stál na nohou. Stabilitu si zajišťoval tím, že se opíral o sloup veřejného osvětlení.

Třiasedmdesátiletý muž strážníkům uvedl, že pracuje jako ostraha v nedalekém hotelu, který se právě rekonstruuje. Dále sdělil, že objekt nijak nezajistil a  nechal otevřené dveře. Jeho tvrzení si vzápětí strážníci ověřili.

Provedenou dechovou zkouškou byly muži naměřeny více jak 2 promile. Muž byl pro svou opilost převezen speciálním vozidlem na protialkoholní záchytnou stanici. Nezajištěný objekt strážníci předali zaměstnanci firmy, která zajišťuje rekonstrukci. Případem se bude dále zabývat i příslušný odbor městské části.


Dezorientovaný cizinec skončil na psychiatrii

7. prosince 2018 ve 13:03

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ve stanici metra Háje je dezorientovaný muž. „Hlídka podivně se chovajícího muže oslovila, ten však nereagoval, odmítal komunikovat a nekontroloval své chování,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

7. prosince 2018 v 08:59

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být...

Pomatený cizinec bez boty způsobil v centru Prahy nehodu

3. prosince 2018 ve 14:39

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými...

Na oslavu narozenin rozkopl dveře v metru

3. prosince 2018 ve 13:36

Strážníci z Prahy 14 zadrželi mladíka, který rozkopal skleněnou výplň dveří do stanice metra Černý Most. Jako důvod uvedl, že tak chtěl oslavit narozeniny. Případ dále šetří policisté.

Dříve milenci, nyní je láska dvou mužů passé. V neděli vyvrcholila tímto nehezkým způsobem. Důvod? Zkuste si tipnout…

3. prosince 2018 ve 13:26

Strážníci zamezili fyzickému konfliktu mezi bývalými partnery. Zraněného muže převezli záchranáři do nemocnice. Jeho bývalého přítele si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR.

Muže, který pobodal prodavačku v cukrárně, se podařilo zadržet

2. prosince 2018 v 15:10

Osmatřicetiletého muže, který je podezřelý, že v pátek ráno pobodal ve vršovické cukrárně prodavačku, se už policistům podařilo zadržet. Žena musela být ošetřena v nemocnici.

Měl dvě piva k večeři

30. listopadu 2018 v 18:25

Při kontrole ve Švehlově ulici si autohlídka městské policie z Prahy 15 všimla jedoucího auta s rozsvícenými výstražnými světly. Hlídka vozidlo zastavila, aby zjistila, zda jeho řidič nepotřebuje pomoc.

Další články
Nahoru