dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Průšvih reportéra Borata v Praze? Ne, „jen“ zkouřenému Kazachovi v Bora hrozí šest let
Řidič si před jízdou zakouřil marihuanu. Ilustrační foto: freeimages

Průšvih reportéra Borata v Praze? Ne, „jen“ zkouřenému Kazachovi v Bora hrozí šest let

V sobotu po půlnoci si policisté oddělení hlídkové služby prvního policejního obvodu všimli vozidla VW Bora, jehož řidič opakovaně málem vjel v jednosměrkách okolo ulice Osadní do protisměru. Navíc měl problém s odbočením do ulice U Průhonu, do které se málem nevešel.

Policisté proto logicky řidiče zastavili, aby zjistili, co je příčinou jeho zmatené jízdy. Nápovědu jim hned v prvopočátku poskytl charakteristický zápach, linoucí se z interiéru auta kontrolovaného řidiče.

„Ten odpovídal vůni zplodin, vznikajících při kouření marihuany. Podezření policistů potvrdil následný test, který u řidiče skutečně potvrdil přítomnost drog,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Třiatřicetiletý Kazach zřejmě tušil, co bude následovat, a snažil se svůj osud za každou cenu zvrátit. Proto nabídl policistům pět tisíc korun, aby jeho pochybení dále neřešili v oficiální rovině, ale takzvaně ho smázli.

Takové řešení bylo pro policisty samozřejmě nepřijatelné. Řidiče proto předvedli na policejní služebnu, kde s ním vyšetřovatel zahájil úkony trestního řízení pro trestné činy ohrožení pod vlivem návykové látky a podplácení.

„Za tyto delikty mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na šest let,“ dodal Tomáš Hulan.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru