dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražská doprava

Průběžná – Vozovna Strašnice: Přerušení provozu tramvají

V noci ze čtvrtka 21. dubna od 20:15 na pátek 22. dubna do 5:15 hodin bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Průběžná – Vozovna Strašnice.

Změny tras tramvajových linek:

Linka č. 7 je ve směru od Radlické ze zastávky Průběžná odkloněna přes zastávky Nádraží Strašnice a Zahradní Město do zastávky Nádraží Hostivař, kde je ukončena. 

Linka č. 26 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Solidarita a Nové Strašnice do zastávky Černokostelecká, kde je ukončena.

Linka č. 51 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Solidarita, Nové Strašnice a Černokostelecká do zastávky Ústřední dílny DP, kde je ukončena.

Linka č. 55 je ve směru od Vozovny Kobylisy ze zastávky Průběžná odkloněna do zastávky Nádraží Strašnice, kde je ukončena (nástupní zastávka Radošovická).

V trase Vozovna Strašnice – Strašnická – Průběžná je zavedena náhradní autobusová doprava X51.


Praha uspěla ve sporu s řidičem UBERu. Podle soudu se jedná o taxislužbu

8. listopadu 2017 v 18:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Nejvyšší správní soud zrušil verdikt městského soudu v kauze řidiče využívajícího aplikaci UberPop. Řidič město žaloval kvůli tomu, že nesouhlasil s pokutou od magistrátu. Nejvyšší správní soud tak svým rozhodnutím potvrdil, že UBER má být posuzován jako klasická...

Tato běžně používaná věc může zabíjet. Týká se to překvapivě velkého množství lidí

6. listopadu 2017 v 11:37 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Kolik především mladých nevidíte na silnici jinak, než se sluchátky v uších? Ať už jde o pěší, řidiče nebo cyklisty. Z průzkumu odborníků ÚAMK a dalších evropských automotoklubů vyplývá, že každý desátý v průměru jede na kole se sluchátky na uších. Že je to jejich věc? Ne tak docela, protože...

Další články
Nahoru