dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Prozradilo je křoví, povedený páreček kradl naftu

Dva případy krádeže nafty ze stavby zaznamenali strážníci Městské policie Praha. Oba případy nyní šetří Policie ČR.

Podezření z krádeže motorové nafty prověřovali strážníci z Prahy 4 v sobotu v noci, kdy byla hlídka městské policie vyslána do Vídeňské ulice. Tam si pracovník bezpečnostní agentury všiml podezřelé dvojice osob, jak nosí nějaké věci ze stavby do auta. 

Při prohlídce okolí stavby hlídka strážníků nalezla ve křoví dva plastové barely s naftou. Hlídka proto přivolala na místo Policii ČR. Po chvilce se na místo dostavila neznámá žena, která se chovala zmateně.

Sedla si na chodník a oznámila strážníkům, že s nimi počká na příjezd Policie ČR. Při další obhlídce stavby hlídka zahlédla muže, jak nese plastový barel a hadici. Strážníci muže zadrželi a společně s ženou, kterou oznamovatel označil jako osobu, která se podílela na stěhování věcí do auta, předali pro podezření ze spáchání trestného činu přivolané hlídce Policie ČR. Ta si následně celou věc převzala k dalšímu šetření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru