dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Prozradilo ho bělmo: zkouřený řidič natankoval kokain a vyrazil na shopping
Zdroj: sxc.hu

Prozradilo ho bělmo: zkouřený řidič natankoval kokain a vyrazil na shopping

V sobotu před polednem kontrolovali policisté osádku osobního vozidla. Hlídka si všimla, že řidič má zarudlé bělmo očí a celkově jsou jeho reakce zpomalené. Proto řidiče vyzvala k provedení zkoušky na drogy. Ta byla pozitivní na marihuanu a kokain.

Z vozidla byl cítit silný zápach marihuany, a proto policisté provedli prohlídku auta i řidiče a jeho spolujezdce. Kontrolou zjistili, že řidič má u sebe přes sto gramů a jeho spolujezdec dokonce téměř dvě stě padesát gramů marihuany. Šestatřicetiletý řidič pak hlídce uvedl, že „trávu“, které má u sebe, koupil před několika minutami právě od svého spolujezdce.

Oba byli zadrženi a převezeni na policejní služebnu. Tam si řidič vyslechl obvinění z trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a přechovávání omamné a psychotropní látky, za což mu v případě odsouzení hrozí až roční vězení nebo zákaz činnosti. Jeho o dva roky mladšímu spolujezdci hrozí rok za mřížemi.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru