Dnes Pondělí - polojasno 10°C
Zítra Úterý - oblacno 8°C
Pondělí 20. 9. 2021
Svátek má Oleg
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Provoz na Žižkově zkomplikuje první etapa opravy ulice Jana Želivského
Jana Želivského. Fot: ŠJů / Wikimedia Commons

Provoz na Žižkově zkomplikuje první etapa opravy ulice Jana Želivského

V sobotu 15. srpna začne v Praze 3 oprava vozovky ve frekventované ulici Jana Želivského, a to v úseku Basilejské náměstí – Koněvova. Práce a uzavření úseku ve směru Na Ohradu potrvají do poslední srpnové neděle.

Oprava vozovky je rozdělena na několik etap. Během první bude zcela uzavřen úsek Basilejské náměstí – Koněvova.

Toto omezení potrvá do 19. srpna. Další etapy budou následovat v koordinaci s pracemi na ulici Koněvova a termíny budou upřesněny.

Rekonstrukce Koněvovy ulice v úseku Rokycanova – Ostromečská potrvá do 23. srpna. Ve směru do centra je zachován provoz po Koněvově ulici do centra pro veškerou dopravu.

Ve směru z centra je autobusová doprava vedena po objízdné trase ulicemi Prokopova, Rokycanova, Jeseniova a Ostromečská, kde je otočena směrnost. Ostatní doprava je vedena po objízdné trase ulicemi Prokopova a Olšanská.


Autor: red

Lávka je opravena a opět slouží chodcům i cyklistům

Dnes ve 14:01

Lávka vedoucí od stanice metra Hůrka do Centrálního parku Prahy 13 prošla rekonstrukcí a opět slouží chodcům i cyklistům.

Pětkou zdravě a udržitelně

Dnes v 09:29

Praha 5 se připojuje k dvacátému ročníku Evropského týdne mobility jehož sloganem je Cestovat zdravě = cestovat udržitelně. Debatovat o aktivní mobilitě – tedy o tom jaké výhody přináší pro naše tělesné a duševní zdraví a pohodu můžete dnes v 16 hodin v Parku...

Rada rozhodla o výběru zhotovitele P+R Nové Butovice

16. září 2021 v 07:50

Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru dodavatele stavby P+R záchytného parkoviště Nové Butovice. Jedná se výstavbu vícepodlažního parkovacího objektu z poloviny určeného rezidentům a z poloviny určeného jako P+R záchytné parkoviště o celkové kapacitě...

Rekonstrukce Žalovské ulice

10. září 2021 v 11:51

Technická správa komunikací (TSK) zahájí v pondělí 20. září rekonstrukci Žalovské ulice v úseku ulic Drahanská – Čimická. Stavební práce by měly skončit 30. listopadu.

Ve čtvrtek bude uzavřen Bubenečský tunel

7. září 2021 ve 21:07

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude Bubenečský tunel od 9. září od 23 hodin do 10. září do 5 hodin uzavřen.

Úprava dopravy kvůli opravě v Národní

6. září 2021 ve 21:03

Z důvodu usnadnění průjezdu vozidel centrem Prahy a ve snaze vyhnout se případným problémům v dopravě byla ve spolupráci s městskou částí Praha 1 od pondělí 6. září upravena organizace dopravy v okolí ulice Národní v souvislosti s opravou mostu. Opatření potrvá podle předpokladů do 14. listopadu...

Uzavření tunelu Mrázovka od 7. září

6. září 2021 ve 20:57

Od 7. do 8. září od 23 hodin do 5 hodin bude uzavřen západní tunelový tubus A (směr Barrandovský most) a druhý tubus bude jednosměrný s původním směrem provozu.

Nové záchytné parkoviště Hostivař 3 – sever

6. září 2021 v 05:40

Technická správa komunikací (TSK) začne 6. září se stavbou nového záchytného parkoviště „P+R Hostivař 3 – sever“ u komunikace Dolnoměcholupská, 300 metrů podél nádraží Hostivař.

Další články
Nahoru