Dnes Úterý - zatazeno 18°C
Zítra Středa - oblacno 17°C
Úterý 22. 6. 2021
Svátek má Pavla
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Provoz na Žižkově zkomplikuje první etapa opravy ulice Jana Želivského
Jana Želivského. Fot: ŠJů / Wikimedia Commons

Provoz na Žižkově zkomplikuje první etapa opravy ulice Jana Želivského

V sobotu 15. srpna začne v Praze 3 oprava vozovky ve frekventované ulici Jana Želivského, a to v úseku Basilejské náměstí – Koněvova. Práce a uzavření úseku ve směru Na Ohradu potrvají do poslední srpnové neděle.

Oprava vozovky je rozdělena na několik etap. Během první bude zcela uzavřen úsek Basilejské náměstí – Koněvova.

Toto omezení potrvá do 19. srpna. Další etapy budou následovat v koordinaci s pracemi na ulici Koněvova a termíny budou upřesněny.

Rekonstrukce Koněvovy ulice v úseku Rokycanova – Ostromečská potrvá do 23. srpna. Ve směru do centra je zachován provoz po Koněvově ulici do centra pro veškerou dopravu.

Ve směru z centra je autobusová doprava vedena po objízdné trase ulicemi Prokopova, Rokycanova, Jeseniova a Ostromečská, kde je otočena směrnost. Ostatní doprava je vedena po objízdné trase ulicemi Prokopova a Olšanská.


Nové vlaky na Kralupsko a Berounsko

19. června 2021 v 06:27

Praha a Středočeský kraj se dohodly na objednání nových 20 elektrických a 10 motorových jednotek pro železniční tratě z Prahy do Kralup nad Vltavou včetně pokračování do Ústeckého kraje a také na linky S6 a S7 do Berouna včetně linky S75 z Beroun přes Křivoklát do...

Spanilá jízda skútrů Vespa Prahou ovlivní dopravu

17. června 2021 v 08:34

V sobotu 19. června se v Praze uskuteční Spanilá jízda skútrů Vespa. Povede po komunikacích na území městských částí Praha 1, 2, 3, 5, 6, 7 a 8. V trase jízdy je povolen pohyblivý zábor. 

Tunelový komplex Blanka bude dnes v noci uzavřen

17. června 2021 v 06:56

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie bude Tunelový komplex Blanka od čtvrtka 17. června od 23 hodin do pátku 18. června do 5 hodin uzavřen.

Porucha trakčního vedení zastavila v části metropole vlaky

16. června 2021 ve 13:45

Dnes ráno došlo kolem osmé hodiny v železniční stanici Praha-Vysočany k poruše trakčního vedení. Provoz vlaků mezi Vysočany a Masarykovým nádražím byl proto zastaven. Některé vlaky byly v tomto úseku odřeknuty a cestující měli místo nich možnost použít MHD. Jiné spoje jely odklonem. Kolem půl...

Nové prostory registru vozidel ve Vysočanech

13. června 2021 v 06:48

Od pondělí 14. června bude ve Vysočanech spuštěn registr vozidel ve zcela nových prostorách. Ty původní byly využívány od roku 1998, přičemž úroveň prostředí jak pro klienty, tak i pro zaměstnance, již neodpovídala současným požadavkům. Oproti předchozímu pracovišti umožní dosažení vyšší kapacity...

Práce v Průběžné ulici změní vedení linek autobusů a tramvají v Zahradním Městě

12. června 2021 ve 21:22

Kvůli pracím na přestavbě a zahloubení Průběžné ulice pod novým železničním mostem bude od pondělí 14. června od cca 23:30 do středy 15. září do cca 23:30 obousměrně přerušen provozu tramvají v úseku Radošovická – Nádraží Hostivař a dojde také ke změnám ve vedení autobusových linek v oblasti...

Další články
Nahoru