dnes
Čtvrtek - zatazeno
2°C
zítra
Pátek - zatazeno
1°C
pozítří
Sobota - zatazeno
3°C
Provoz na Žižkově zkomplikuje první etapa opravy ulice Jana Želivského
Jana Želivského. Fot: ŠJů / Wikimedia Commons

Provoz na Žižkově zkomplikuje první etapa opravy ulice Jana Želivského

V sobotu 15. srpna začne v Praze 3 oprava vozovky ve frekventované ulici Jana Želivského, a to v úseku Basilejské náměstí – Koněvova. Práce a uzavření úseku ve směru Na Ohradu potrvají do poslední srpnové neděle.

Oprava vozovky je rozdělena na několik etap. Během první bude zcela uzavřen úsek Basilejské náměstí – Koněvova.

Toto omezení potrvá do 19. srpna. Další etapy budou následovat v koordinaci s pracemi na ulici Koněvova a termíny budou upřesněny.

Rekonstrukce Koněvovy ulice v úseku Rokycanova – Ostromečská potrvá do 23. srpna. Ve směru do centra je zachován provoz po Koněvově ulici do centra pro veškerou dopravu.

Ve směru z centra je autobusová doprava vedena po objízdné trase ulicemi Prokopova, Rokycanova, Jeseniova a Ostromečská, kde je otočena směrnost. Ostatní doprava je vedena po objízdné trase ulicemi Prokopova a Olšanská.


Ve čtvrtek v noci neprojedete Tunelovým komplexem Blanka

Včera v 06:25

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie bude Tunelový komplex Blanka od 26. listopadu od 23 hodin do 27. listopadu do 5 hodin uzavřen.

Na Ořechovce začaly platit parkovací zóny

23. listopadu 2020 ve 12:18

Na Ořechovce v šesté městské části dnes začaly platit parkovací zóny. Od 2. listopadu platí v Praze 6 zóny také na Hanspaulce.

Zlíchovský tunel bude o víkendu uzavřen

20. listopadu 2020 v 07:59

Z důvodu revize trafostanice a vypnutí napájení tunelu bude Zlíchovský tunel od soboty 21.listopadu od 23 hodin neděle 22. listopadu do 2:30 uzavřen hodin.

Další články
Nahoru