Dnes Neděle - oblacno 8°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 21. 4. 2024
Svátek má Alexandra
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Provoz na železnici v Praze zastavili lidé, kteří na vlaky házeli kameny
Provoz příměstských vlaků se zastavil. Ilustrační foto: archiv

Provoz na železnici v Praze zastavili lidé, kteří na vlaky házeli kameny

Provoz na železnici v Praze mezi hlavním nádražím a Libní se ve středu odpoledne na téměř hodinu zastavil kvůli lidem, kteří házeli kameny na vlaky. Škodu nezpůsobili, z místa utekli. Hledá je policie. Vyplývá to z informací Správy železnic a od mluvčího pražské policie Jana Rybanského.

Provoz na jedné z hlavních tratí v Praze se zastavil v odpolední špičce po 17:00. „Provoz obnoven," uvedl před 18:00 mluvčí Správy železnic Martin Kavka.

Na projíždějící vlaky házeli kamení mladí lidé, řekl Rybanský. „Podle našich informací nemělo dojít k poškození žádného vlaku. Mladiství z místa utekli," doplnil policejní mluvčí.

Loni v květnu kameny, klacky a kovové sítě na kolejích zhruba na dvě hodiny zastavily vlakovou dopravu ze zastávky Praha-Čakovice směrem na Neratovice.

Policie tehdy zadržela tři děti ve věku kolem deseti let, které předměty na trať zřejmě položily. Vlak do překážky nenajel, strojvedoucí stačil zastavit.


Autor: ČTK

V ubytovně byl pobodán muž

Včera v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Při napadení v autoservisu v Řepích zemřel muž

19. dubna 2024 v 08:08

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zasahovali u případu napadení v autoservisu v Řepích. Zemřel tam muž, dalšího policie zadržela.

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Další články
Nahoru