dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Pražské krimi

Provokatér chtěl vypíchávat oči! Mám známé na vyšších místech, kasal se. Jak to dopadlo?

Ve čtvrtek kolem třetí hodiny ráno prováděli strážníci z Prahy 1 běžnou hlídkovou činnost v okolí Staroměstského náměstí. Zde se nacházel muž, který před nimi úmyslně odhodil odpadky na zem a pak se chystal odejít.

Hlídka muže dostihla a vyzvala k prokázání totožnosti, protože došlo k důvodnému podezření, že se dopustil přestupku proti veřejnému pořádku. Strážníci se rozhodli řešit věc uložením blokové pokuty.

Muž jim ovšem sdělil, že s přestupkem nesouhlasí a ať si přestupek klidně oznámí správnímu orgánu, protože on prý má známé na vyšších místech a tam si to vyřídí. Hlídka frajírkovi sdělila, že přestupek bude tedy oznámen.

V tu chvíli začal pachatel přestupku hlídku slovně napadat a pak pravou rukou učinil několik rychlých výpadků do oblasti očí jednoho ze strážníků a zařval: „Vypíchnu ti oči.“ Strážník uvedené napadení proti sobě vykryl a pro podezření ze spáchání trestného činu za pomoci hmatů a chvatů agresora omezil na osobní svobodě.

Během celého zákroku muž neustále nadával: „Vy mr.ky měšťácký.“ Hlídka následně muže předala na místní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření. Zde mu byla provedena orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu s pozitivním výsledkem 1,70‰.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru