dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Provětrejte šatník a užijte si nákupy netradičně

Provětrejte šatník a užijte si nákupy netradičně

Oblečení, boty, doplňky, tašky a kabelky. Nové i nošené kousky do šatníku i botníku. Nejen to nabídne jubilejní desátý Bazar Bar, který se koná první dubnový víkend v prostorách Era světu. 

Nakoupit si nové módní kousky a prodat ty, které už vás nebaví a navíc za ceny, které rozhodně nebolí. Tuto možnost budete mít na Jarním Bazar Baru. V dubnu proběhne již desátý Bazar Bar, poprvé však v dvoudenním formátu. Loni na podzim totiž tento fashion event navštívilo za jedno odpoledne 800 lidí.

„Vzhledem k velkému zájmu prodejců i nakupujících jsem se rozhodla jubilejní desátý Bazar Bar rozložit do dvou dnů,“ říká organizátorka Bazar Baru Olí Šlégrová. Pokud tedy v dubnu do Era světu zamíříte, nebudete se muset tlačit a složitě prodírat ke stánkům a zároveň budete mít možnost si oblečení v klidu vyzkoušet. A když si nebudete jistí, zda je to ten pravý, bude vám k dispozici také módní poradkyně Fashion Guard.

Pokud ten správný kousek neobjevíte v sobotu, je možné, že v neděli si již něco hezkého vyberete. Každý den budou totiž na místě jiní prodejci. Dvoudenní Bazar Bar je vymyšlen tak, aby pro stejného návštěvníka mělo smysl přijít v sobotu i v neděli. A ti, kteří budou z nakupování již unaveni, budou mít možnost si odpočinout v malém kosmetickém studiu nebo si v kavárně pochutnat na občerstvení v tradičních barvách Bazar Baru, tedy růžové a tyrkysové.

osvezeni-v-barvach-bazar-baru-nahled

Jarní Bazar Bar ale nebude jen o nakupování. Neprodaný textil bude možné věnovat na dobrou věc, a to díky spolupráci s projektem POTEX, který sbírá a následně zpracovává použitý textil.

Bazar oblečení, obuvi, doplňků, tašek, kabelek, šperků a mnohého dalšího můžete navštívit v sobotu 2. dubna od 13 do 18 hodin a v neděli 3. dubna od 13 do 18 hodin v Era Světě, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1.


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru