dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražský život

Provětrejte šatník a připravte se na léto: Mini bazárek, den plný krásy!

Každý z nás určitě najde ve svém šatníku nějaký ten kousek oblečení nebo doplněk, který už nenosí, ať je důvod jakýkoliv. Stejně tak pokud máte děti, tak vám ve skříni leží oblečení či hračky, které už nepoužíváte.

Věci mají po světě kolovat a proto i vy vložte do dalšího koloběhu věci, které již nepotřebujete, jelikož jsme přesvědčeni, že někomu dalšímu udělají radost. Stejně tak vy si můžete na oplátku doplnit šatník nějakým pěkným kouskem za pár kaček.

Jak bude bazárek fungovat?
Každý, kdo by rád podpořil děti se zrakovým nebo kombinovaným postižením pomocí Neziskové organizace Raná péče EDA, přinese pár kousků dámského či dětského oblečení nebo nějakou hračku či knížku do MAM Prostor. Věci budou vystaveny na bazárku k prodeji. Na dobrou věc přispějete už jen tím, že věnujete své věci na tuto akci.

Pokud však v tuto chvíli nemáte nic v šatníku, co by mělo jít do světa, můžete na Ranou péči EDA přispět tím, že si sama koupíte nějaký ten pěkný kousek. Ceny budou opravdu lidové od 50 Kč do 200 Kč za kousek.  

K novému šatníku patří také nový styl!
Proto přijde tým odborníků, kteří se vám budou věnovat po všech stránkách:
•    Stylistka Gabriela Horová vám pomůže vybrat nové kousky tak, aby vám k sobě dobře ladily a šly také dobře k vašemu typu postavy.
•    Výživová poradkyně Martina Štěpánková vás zváží na bioimpendanční váze, která vyhodnotí procenta tuku, vody a svalové hmoty ve vašem těle a poradí vám vhodný způsob stravování.
•    S bojem proti stárnutí vás seznámí Markéta Sulejmani a ukáže vám, jak snadno lze omladit svou pleť, vyhladit vrásky a zmírnit celulitidu pomocí galvanické technologie a ageLOC, která je již nyní dostupná nám všem.
•    Biofotonický skener vám změří stav antioxidantů ve vašem těle a poradíme vám, jak antioxidanty do těla doplnit a proč jsou vlastně důležité.

Každá z uvedených konzultací je zdarma.

Děti s sebou!
MAM Prostor je zde i pro děti. Na tento den je hlídání zdarma! Zatímco vy o sebe necháte pečovat, naše profesionální chůvy se aktivně postarají o vaše děti. A třeba si domů odnesete i nějaký ten kousek oblečení nebo hračku pro své děťátko.
 

Bohatý program, bohaté občerstvení!
Občerstvení od firmy ABC Dieta, kdy můžete ochutnat například dobré víno či se osvěžit příjemným letním drinkem a to pak zakousnout malým občerstvením.

Abyste se cítili ještě příjemněji, tak celý prostor odekoruje a ovoní krásnými voňavými svíčkami Markéta Rozová z Partylite.
 

Jak přispět na akci svými věcmi ?
Stačí, když své věci do bazárku přinesete nejpozději den před akcí – tj. do 23.6. mezi 9–18 hodinou.
Adresa: U Teplárny 3, Praha 5.
Autem:
Z Anděla na křižovatce Radlická x Ostrovského odbočit směrem na Košíře do ulice Ostrovského, pokračovat serpentinami do kopce ulicemi U Santošky, Na Václavce, Peroutkova. Po pravé straně minete Albert, pokračujete vlevo po hlavní silnici Peroutkova cca 500 m a odbočíte do prava do ulice K Popelce a hned do leva do ulice Houdova. Tou pokračujete cca 800 m, kdy dojedete do pravotočivé zatáčky, kde nás již najdete.Celková doba jízdy z Anděla 5 minut.Snadné parkování na ulici!
MHD:
Z metra Anděl vystoupit směrem autobusové nádraží Na Knížecí, zastávka Bus 137 (přímo u východu z metra), vystoupit zastávka Malvazinky (4 min Busem). Ze zastávky se vydáte pěšky po směru jízdy autobusem cca 500 m a odbočíte do prava do ulice K Popelce a hned do leva do ulice Houdova. Tou pokračujete cca 800 m, kdy dojedete do pravotočivé zatáčky, kde nás již najdete. Celková chůze 5 minut od autobusové zastávky.


Další články
Nahoru