dnes
Čtvrtek - snih-dest
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Provedla zločin, praskl na ni při nočním kouření v Sherwoodu u Hlavního nádraží

V noci na středu na sebe upozornili žena s mužem, kteří na Václavském náměstí odhodili na zem nedopalky cigaret. Tím se dopustili znečištění veřejného prostranství. Hlídka strážníků z Prahy 1 je proto vyzvala k předložení dokladů.

Ani jeden z nich nedokázal hodnověrně prokázat svou totožnost. Proto byli předvedeni na místní oddělení policie. Při přesunu si strážníci ženu více prohlédli a pojali podezření, že by se mohlo jednat o tu samou osobu, která předešlého dne měla okrást dva muže před budovou Hlavního nádraží.

Hlídka toto zjištění konzultovala s dozorčím městské policie, který má na starost kamerový systém a ten jim následně potvrdil, že podle záznamu z kamer se skutečně jedná o tu samou osobu. Tuto skutečnost strážníci oznámili službu konajícímu policistovi, který si pětatřicetiletou ženu a osmnáctiletého mladíka převzal k dalšímu opatření.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru