Dnes Sobota - zatazeno 10°C
Zítra Neděle - polojasno 9°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Protipovodňová opatření budou v metropoli platit nejméně do příštího týdne

Protipovodňová opatření zůstanou v Praze v platnosti nejméně do příštího týdne. Pražané se tak nadále nebudou moci vydat na náplavky nebo na čapadlo u Divadelní ulice na Starém Městě. Zavřena zůstanou vrata do Čertovky i u hotelu Four Seasons a podchod v ulici K Loděnici na Zbraslavi. Mimo provoz budou nadále přívozy. Po pátečním jednání povodňové komise pražského magistrátu to ČTK sdělil mluvčí Vít Hofman. Hladina Vltavy v Praze se udržuje nad úrovní prvního stupně povodňové aktivity.

 

 


Autor: red

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

Včera v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Před magistrátem demonstrovali mladí lidé proti zdražení MHD

22. února 2024 v 10:29

Před pražským magistrátem na Mariánském náměstí ve středu demonstrovalo několik desítek převážně mladých lidí proti možnému zdražení ročního kuponu na městskou hromadnou dopravu, informovala ČTK.

Praha 14: Setkání k revitalizaci parku Bílý kůň

22. února 2024 v 08:24

Radnice Prahy 14 zve ve středu 28. února do Kyjosku na Hutích – Splavná 652, kde můžete vyjádřit svůj názor na novou studii úpravy terénu nad bývalou pískovnou Bílý kůň na Hutích.

Další články
Nahoru