dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražský sport

Protáhněte a vyblbněte se na míčích před prací

Pohybové studio K6 nabízí všem, kdo si chtějí ještě před pracovním dnem zacvičit, možnost se protáhnout již v 7:15 hodin.

Vyzkoušejte ranní cvičení na velkých míčích každý pátek na Žižkově v Pohybovém studiu K6. Zelenky-Hajského 8, Praha 3. Více informací najdete zde.

O účincích cvičení na míči si můžete přečíst. Kniha Pilates na míči – Nejoblíbenější cvičení s míčem na světě nabízí jedinečnou a vzrušující fúzi Pilatesovy metody a cvičení na švýcarském míči. Její metoda poskytuje snadný a levný způsob, jak se stát fit.

Knihu můžete se slevou koupit ZDE.

A pokud chcete cvičit i s dětmi, je tu pro vás kniha Jaromíry Pechové Cvičení pro zdraví s balančními míči kde najdete náměty pro zdravotní pohybovou výchovu dětí od 3 do 10 let a zároveň i 12 pohádek využívajících uvedené cviky.

Knihu si můžete objednat ZDE.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru