Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Prospal se v autě a jel dál

Na spícího muže v autě v pondělí kolem půl druhé ráno upozornil strážníky prostřednictvím tísňové linky kolemjdoucí muž. Nestandardně zaparkované auto v křižovatce ulic Šrobárova x Vlašimská bylo vidět z dálky. Hlídka muže, který seděl na místě řidiče, probudila poklepáním na okénko.

Pětačtyřicetiletý cizinec strážníkům řekl, že v autě pouze spí, přivézt ho měl kamarád. Auto pak zamkl s tím, že domů dojde pěšky. Protože bylo zjevné, že je pod vlivem alkoholu, hlídka ho ještě upozornila, že by s autem neměl nijak manipulovat a odjela plnit další povinnosti.


O deset minut později projížděli strážníci náměstím Jiřího z Lobkovic a všimli si jedoucího vozidla, ve kterém předtím spal opilý cizinec. Když auto zastavili, nebylo pro ně překvapením, že v něm sedí právě on. Dechová zkouška odhalila téměř 3 promile.


Autor: Cen

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru