Dnes Čtvrtek - oblacno 2°C
Zítra Pátek - oblacno 0°C
Čtvrtek 7. 12. 2023
Svátek má Ambrož, Benjamín
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Prospal se v autě a jel dál

Na spícího muže v autě v pondělí kolem půl druhé ráno upozornil strážníky prostřednictvím tísňové linky kolemjdoucí muž. Nestandardně zaparkované auto v křižovatce ulic Šrobárova x Vlašimská bylo vidět z dálky. Hlídka muže, který seděl na místě řidiče, probudila poklepáním na okénko.

Pětačtyřicetiletý cizinec strážníkům řekl, že v autě pouze spí, přivézt ho měl kamarád. Auto pak zamkl s tím, že domů dojde pěšky. Protože bylo zjevné, že je pod vlivem alkoholu, hlídka ho ještě upozornila, že by s autem neměl nijak manipulovat a odjela plnit další povinnosti.


O deset minut později projížděli strážníci náměstím Jiřího z Lobkovic a všimli si jedoucího vozidla, ve kterém předtím spal opilý cizinec. Když auto zastavili, nebylo pro ně překvapením, že v něm sedí právě on. Dechová zkouška odhalila téměř 3 promile.


Autor: Cen

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru