Úterý - snih
0°C
Prosincový turnaj fotbalových nadějí ovládl tým z Příbrami
Vítězný tým SK Spartak Příbram. Foto: archiv

V neděli 13. prosince se sešlo osm týmů nadějí (ročníky 2001 a mladší) na halovém fotbalovém turnaji v pražských Vršovicích.

Ve skupině A vyhrál SK Spartak Příbram, který vyhrál dva zápasy a jeden remizoval s druhým týmem tabulky Klokani. Na třetím místě se umístili ČAFC Praha a na čtvrtém FK Neratovice-Byškovice.

V druhé skupině prošel do dalších bojů bez ztráty bodu AFK Pečky a za ním s jednou prohrou Junior Praha. Třetí místo patřilo týmu TJ Sokol Klecany a čtvrtou příčku bez získaného bodu FK Řeporyje-Praha 5.

turnaj-prosinec-2015-dalsi-nahled Následovaly vyřazovací boje, které pak do finále dovedly vítěze jednotlivých skupin. Finále bylo zajímavé a šance na obou stranách. Nakonec o vítězi turnaje musely rozhodnout penalty. Šťastnější byl Sparta Příbram.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Tomáš Holub z AFK Pečky, který se trefil celkem osmkrát. Nejlepším brankářem podle hodnocení rozhodčích se stal Petr Procházka z Junioru Praha.

DALŠÍ TURNAJ pro ročníky 2001 a mladší se uskuteční 21. února 2016 – zájemci se mohou hlásit na emailu pajukva@gmail.com.

„Děkuji rozhodčím Jaroslavu Šenfeldovi a Davidu Kocmanovi za slušné výkony a všem týmům i funkcionářům za účast a výborný fotbal,“ sdělil serveru Pražský patriot pořadatel Pavel Kvapil.

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...