dnes
Čtvrtek - jasno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Proměna, která vám změní život aneb redukce vrásek na počkání
Během první konzultace je důležité vysvětlit klientce krok za krokem, jak budou zákroky postupovat. Foto: Aurum Aesthetic Clinic

Proměna, která vám změní život aneb redukce vrásek na počkání

Eva oslavila 50tku a při pohledu do zrcadla si uvědomila, že jsou věci, které by na sobě chtěla změnit: vrásky, povadlost pleti…a váha? Také nic moc. 

Co s tím? Kamarádka ji doporučila obrátit se na Aurum Aesthetic Clinic.

„Zvedla jsem telefon a šlo to ráz na ráz," popisuje Eva okamžik, který jí změnil život. „Ruka se mi třásla, když jsem si s paní doktorkou telefonovala a domlouvala první konzultaci. Pak ale nastal den D a já jsem najednou stála na klinice.“

Během pohovoru s doktorkou Vojtíškovou vypracovaly časový plán: „Nejprve jsem nastoupila k výživářce, díky proteinové dietě jsem začala rychle a bezpečně hubnout. Po čtyřech týdnech jsem měla dole 8 kilo a tak přišly na řadu vrásky a pytlíky pod očima,“ vzpomíná Eva na začátky. Paní doktorka slíbila, že vše zvládneme ambulantně a bez skalpelu, pouze pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové, liftujících nití a botulotoxinu.                            promena-eva-2-nahled                                                                              

„Musím říct, že jsem se i trochu bála, protože jsem nevěděla, do čeho jdu, nikdy jsem nic podobného nepodstoupila, ale paní doktorka mi vše vysvětlila a průběžně mě informovala, co a jak se bude dělat a tak to ze mne všechno spadlo,“ usmívá se Eva. „Nevím, jestli jsem se víc bála, než jak to vlastně bolelo,“ přiznává Eva.

promena-eva-3-nahled „Ale za ten výsledek to stojí! I když paní doktorka říkala, že výsledný efekt bude plně vidět za 2 týdny, já jsem výsledek viděla okamžitě. Pytlíky pod očima zmizely, vrásky se zjemnily,“ líčí Eva.

Po dvou týdnech přišlo finále: Kadeřník, vizážista a výsledné focení. „Jsem jiný člověk! Výsledek je přesně ten, který jsem si v koutku duše představovala.“ dodává Eva.

Více na www.aurumaesthetic.cz

promena-eva-4-nahled


Do Křesla pro Fausta usedne MUDr. Pavel Klener

Včera v 08:50 | Aktualizováno v 09:25

Beseda z cyklu Křeslo pro Fausta se koná již tento čtvrtek 25. dubna v 17 hodin ve Fausťáku – Akademickém klubu 1. LF UK – Faustův dům, Karlovo nám. 40, Praha 2.

Balkon k nakousnutí. Workshop v Praze 8

Včera v 07:10

Praha 8 pořádá v Komunitním centru a zahradě Kotlaska workshop Balkon k nakousnutí aneb vytvořte si i ve městě malou zahrádku. 

Toto vážné onemocnění je bohužel na vzestupu, velmi vážnému průběhu loni čelily už stovky lidí

19. dubna 2019 ve 20:36

Těžký zápal plic, otrava krve, zánět mozkových blan či akutní zánět středního ucha. To jsou jen některá onemocnění dětí i dospělých, která může mít na svědomí pneumokok – bakterie Streptococcus pneumoniae. Velmi vážnému průběhu invazivní pneumokokové infekce (IPO) loni v České republice podle...

Saunia chystá speciální divadelní ceremoniály pod vedením saunových mistrů

8. dubna 2019 v 08:30

Tři pražské pobočky saunového světa Saunia chystají speciální divadelní ceremoniály na filmové motivy, které budou probíhat pod vedením těch nejlepších saunových mistrů z Česka a Slovenska, Ondřeje Sochůrky a Roberta Žídka.

Další články
Nahoru