dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Pražský sport

Projekt Měsíc náborů do sportovních klubů je úspěšný

Do Měsíce náborů sportovních klubů, který začal v pondělí a potrvá celé září, se letos přihlásilo 224 oddílů. Je to třetina sportovních klubů v Praze, řekl ČTK někdejší hokejový gólman Petr Bříza, který je šéfem tohoto projektu.

Centrální nabídka náborů, jež je dostupná na internetových stránkách www.prahasportovni.cz, funguje tři roky. Do prvního ročníku se zapojila zhruba stovka klubů, loni to už bylo 146, letos počet překročil dvoustovku. Podle Břízy je to ten nejlepší důkaz, že projekt funguje.

„Vnímám veliký posun v tom, že se všichni dostáváme pod jednu střechu. Každý klub se snaží oslovit zájemce ve svém okolí, ale teď má mnohem širší záběr,“ uvedl Bříza.

Rodiče, kteří hledají vhodný klub pro své potomky, si mohou prostřednictvím filtrů vyhledat konkrétní sport i městskou část. Nabídka sportovních odvětví je velmi různorodá, vedle masových sportů nabízí i ty méně rozšířené.

Součástí Měsíce náborů do sportovních klubů je festival Sporťáček, který se uskuteční v sobotu ve sportovním areálu Hamr v Braníku. Tam si budou moci děti na vlastní kůži vyzkoušet velmi široké spektrum sportů, stejně jako loni bude k dispozici i sjezdovka a vodní sporty se představí opět na přilehlé Vltavě.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru