Dnes Sobota - prehanky-dest 20°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 23°C
Sobota 25. 5. 2024
Svátek má Viola
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Projekt innogy – energie českého filmu se nezaměřuje jen na podporu karlovarského festivalu

Sedmapadesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se uskuteční od 30. června do 8. července. Jedním z hlavních partnerů je společnost innogy.

„Vždy klademe důraz na spolehlivost. To platí samozřejmě pro naše zákazníky v energetické branži, ale i pro partnery v kulturní sféře. Jsme přesvědčeni, že sponzoring je o partnerství a jeho efekty se pro firmy dostavují s dlouhodobostí. Pořadatelé karlovarského filmového festivalu či Pražského jara se na nás mohou téměř 30 let spolehnout. A to i v situacích, které si žádají nestandardní řešení. Mám na mysli třeba naši podporu streamování koncertů Pražského jara prostřednictvím youtube v době covidu nebo při realizaci přehlídky Tady Vary také v mezidobí pandemie,“ řekl mluvčí innogy Martin Chalupský.  

Projekt innogy – energie českého filmu letos pokračuje už 18. sezonou. „Ani v době krize nenecháváme tuzemskou kinematografii na holičkách. V roce 2023 jsme podpořili konání Cen české filmové kritiky a předávání Českých lvů. Posedmadvacáté bude innogy partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, včetně projektu Kino bez bariér. A přispěje opět i na konání noirového festivalu na Českém Šternberku,“ pokračoval. 

„Granty poskytne studentům FAMU a s Českou televizí a Barrandov Studio dále spolupracujeme nejen v oblasti rozvoje tuzemské filmové tvorby, ale také při řízení společného projektu Filmové nadace. Mladí a talentovaní tvůrci, jakými jsou osmadvacetiletý Matěj Chlupáček nebo čtyřiatřicetiletý Dan Pánek, představují do budoucna velký potenciál a naši podporu si plně zaslouží,“ dodal Martin Chalupský.


Autor: red

PVK: Zákaznický portál bude přístupný jen přes webovou aplikaci

23. května 2024 v 08:44

Podpora mobilní aplikace Moje Voda bude ukončena k 31. květnu letošního roku. Z podrobné analýzy dat totiž vyplynulo, že mobilní aplikace Moje Voda se již téměř nevyužívá.

Praha 15 získala dotaci z Operačního programu Jan Amos Komenský

21. května 2024 v 07:13

Praha 15 získala dotaci z Operačního programu Jan Amos Komenský na realizaci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území správního obvodu Praha 15 – MAP IV.

Nový cirkulární spot Sto•re v Holešovické tržnici představuje disrupci v nakupování

16. května 2024 ve 12:34

V nově otevřeném cirkulárním obchodě Sto•re je normální STOkrát REcyklovat. Podle jeho tří hlavních zakladatelek je přirozené nenakupovat pořád nové. Pražané tak mají možnost pořídit si kurátorovaný nábytek, opravenou elektroniku, nádobí, předměty běžné denní potřeby i zachráněné pokojové...

Projekt Biometan získal ocenění Sustainability Star

13. května 2024 v 10:43

Projekt „Biometan – Využití kalového plynu na ÚČOV Praha“, který realizovala společnost Česká voda – MEMSEP ze skupiny Veolia pro Pražskou vodohospodářskou společnost v roce 2023 sbírá ocenění za oceněním. V březnu byl projekt jmenován Vodohospodářskou stavbou roku v kategorii do 50 mil. Kč za...

Další články
Nahoru