Dnes Pondělí - jasno 26°C
Zítra Úterý - polojasno 28°C
Pondělí 2. 10. 2023
Svátek má Olívie, Galina, Oliver
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Byznys

Projekt innogy – energie českého filmu se nezaměřuje jen na podporu karlovarského festivalu

Sedmapadesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se uskuteční od 30. června do 8. července. Jedním z hlavních partnerů je společnost innogy.

„Vždy klademe důraz na spolehlivost. To platí samozřejmě pro naše zákazníky v energetické branži, ale i pro partnery v kulturní sféře. Jsme přesvědčeni, že sponzoring je o partnerství a jeho efekty se pro firmy dostavují s dlouhodobostí. Pořadatelé karlovarského filmového festivalu či Pražského jara se na nás mohou téměř 30 let spolehnout. A to i v situacích, které si žádají nestandardní řešení. Mám na mysli třeba naši podporu streamování koncertů Pražského jara prostřednictvím youtube v době covidu nebo při realizaci přehlídky Tady Vary také v mezidobí pandemie,“ řekl mluvčí innogy Martin Chalupský.  

Projekt innogy – energie českého filmu letos pokračuje už 18. sezonou. „Ani v době krize nenecháváme tuzemskou kinematografii na holičkách. V roce 2023 jsme podpořili konání Cen české filmové kritiky a předávání Českých lvů. Posedmadvacáté bude innogy partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, včetně projektu Kino bez bariér. A přispěje opět i na konání noirového festivalu na Českém Šternberku,“ pokračoval. 

„Granty poskytne studentům FAMU a s Českou televizí a Barrandov Studio dále spolupracujeme nejen v oblasti rozvoje tuzemské filmové tvorby, ale také při řízení společného projektu Filmové nadace. Mladí a talentovaní tvůrci, jakými jsou osmadvacetiletý Matěj Chlupáček nebo čtyřiatřicetiletý Dan Pánek, představují do budoucna velký potenciál a naši podporu si plně zaslouží,“ dodal Martin Chalupský.


Autor: red

Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

29. srpna 2023 v 07:28

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu...

Další články
Nahoru