dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Projekce, koncerty, zábava. V Podolí bude při fotbalovém mistrovství zóna pro fanoušky
Jedním z moderátorů přenosů bude Leoš Mareš. Foto: www.hyundaifanpark.cz

Projekce, koncerty, zábava. V Podolí bude při fotbalovém mistrovství zóna pro fanoušky

V rámci blížícího se mistrovství Evropy konaného ve Francii vyroste v podolském areálu Žlutých lázní oficiální prostor s možností sledování většiny utkání EURO 2016. Hyundai Czech Fan Park nabídne nejen jednotlivé duely, ale také hudební produkci, atrakce a zábavný program pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vstup bude zdarma.

Unikátní projekt otevře brány ve stejný čas jako samotný šampionát, tedy v pátek 10. června, kdy je v plánu „francouzský den“. Tematických večerů je v průběhu celého Fan Parku, který bude trvat až do 10. července, připraveno hned několik. Anglický, český, německý, slovenský či italský den v sobě ponesou jak příchuť fotbalového duelu dané země, tak kulturní či kulinářský zážitek.

V rámci hudebního doprovodného programu během mistrovství ve Žlutých lázních vystoupí Iva Frühlingová, Žlutý pes, Xindl X, Michal Hrůza, Dara Rolins, Slza, Wohnout, Jelen či Yo Yo Band.

Duely české fotbalové reprezentace proti Chorvatsku a Turecku bude moderovat Leoš Mareš. V nezvyklé roli se ocitne i bývalý fotbalista Petr Švancara. Projekce všech utkání českého národního týmu, ale také velké porce ostatních zápasů evropského šampionátu, budou probíhat na třech velkoplošných projekcích. 

„Návštěvníky bychom zároveň rádi vyzvali, aby vzhledem k omezené kapacitě parkovacích míst využili k dopravě do Žlutých lázní městské hromadné dopravy,“ sdělili pořadatelé.

Veškeré informace k Hyundai Czech Fan Parku naleznou fanoušci na oficiálním webu www.hyundaifanpark.cz. K bezpečnosti má pomoci i „desatero návštěvníka“.

Desatero návštěvníka

Fandi slušně – neboj se veřejně podpořit svůj tým. Nezapomínej ale, že k fandění ve Fan Parku nepatří vulgární či rasistické výrazy. Ukaž, že se dá vytvořit skvělá atmosféra v mezích slušného chování.

Pozor na alkohol – k létu rozhodně nějaký ten drink či pivo patří. Ovšem v kombinaci se sluníčkem mohou být tvoje hranice trochu jinde, než jsi zvyklý.

Nejsme kemp – židle, stoly, velké, ale i nebezpečné předměty nech raději doma. Připravíme ti společně s partnery takové zázemí, že ti nebude v rámci Fan Parku nic chybět.

Respektuj pravidla – Fan Park jsme připravili pro tebe a tvé kamarády, ale uvědom si, že jsi v areálu hostem. Dodržuj prosím pokyny pořadatelské služby i předpisy areálu.

Voda = tvoje starost – k létu samozřejmě patří vodní radovánky. Pokud se ovšem rozhodneš využít nabídku řeky Vltavy, mysli na to, že za svou bezpečnost v tomto případě zodpovídáš sám.

Sleduj informační kanály – pokusíme se tě maximálně informovat o nabitém programu, provozu všech atrakcí, ale i pomůžeme tvé orientaci v areálu.Sleduj webové stránky či mobilní aplikaci.

Komunikuj s námi – pokud budeš s čímkoli nespokojený nebo budeš chtít naopak něco pochválit, neboj se oslovit personál Fan Parku. Tvůj názor je pro nás důležitý.

Doraz po svých – vzhledem k očekávanému počtu účastníků a možnosti dát si něco dobrého k pití bude lepší, když necháš své vozidlo doma. I procházka či cesta městskou hromadnou dopravou mohou být zážitek.

Mysli na sousedy – v okolí Fan Parku se budou pohybovat i „domácí“. Snaž se v pozdních hodinách vžít do jejich kůže a dodržuj noční klid.

Užij si to! – účast na mistrovství Evropy ve fotbale je pro český tým mimořádná událost. Maximálně se proto bav při sledování jednotlivých zápasů v atmosféře, kterou ti Fan Park nabízí.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru